Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért kellenek inkább könnyen megkapható nők mint a tisztességes nők egy komoly párkapcsolatra is?

Figyelt kérdés
Én hiába vagyok tisztességes még se kellek senkinek, azok pedig akik mindenkivel összefekszenek, azok utá pedig úgy futnak a férfiak mint egy pincsi.
2014. márc. 21. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ugy látom hogy ma a nők a férfiakat, a férfiak meg a nőket "szidják"......kezd tetszeni....de kimaradok belőle, ugyanis ezek a kérdések mind általánositások, szóra se érdemesek.....de hajrá, kiváncsi vagyok mi lesz belőle :)
2014. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ja csak a nőknél is így van már a bulikban. Aki jó pasi azzal összefekszenek. Ha nem így tennének akkor a férfiak sem jutnának ilyen könnyen hozzájuk. Én pont egy tisztességes nőt keresek, akinek nem csak egyéjszakás kalandja volt, és többre is vevő. De az is ritka mint a fehér holló. 20/f
2014. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azokkal nincs meló, ahogy jött úgy megy. Sok ember nyakig ül a mókuskerékben minden nap, és nincs kedve venni a fáradságot, hogy még egy nőért is erőfeszítéseket tegyen.
2014. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, attól, hogy valaki nem kéreti magát hónapokig, hogy valakivel ágyba bújjon, az attól még nem tisztességtelen vagy könnyen kapható. Volt nekem is olyan, hogy szexkapcsolat. Volt nekem is olyan, hogy 1-2 hét ismeretség után ágyba bújtam valakivel. Ettől függetlenül nem volt sok férfi az életemben, komoly kapcsolataim is voltak, a jelenlegi kapcsolatomban, aki a férjem, 8 éve vagyok benne, a férjemmel 2 hét ismeretség után bújtam ágyba. És köszönöm szépen ettől még tisztességes vagyok.

Nem kell mindenkivel összefeküdni, de attól még hónapokig sem kell kéretnie senkinek magát ahhoz, hogy tisztességesnek lehessen mondani vagy legyen egy komoly párkapcsolata.

Vannak, akik kevésbé veszik szigorúan a nemi életet, ha szexre vágynak, akkor azért tesznek is, de ez nem jelent egyet azzal, hogy komoly kapcsolatra ne lennének kaphatóak, ha abból kialakul valami komoly.

2014. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

a könnyen megkapható nem zárja ki azt, hogy tisztességes. és aki nem fekszik le hamar férfival, az sem biztos, hogy tisztességes.

azért nincs senkid, mert buta vagy, közhelyekben gondolkodsz, a többieket lesed ahelyett, hogy magaddal kezdenél valamit, és gyűlölködsz.

a nőnek nem az a legnagyobb vonzereje, hogy nem dug senkivel soha, szerintem gondold ezt át. a kinézet, a könnyedség, az aktivitás, az izgalom, a jó beszélgetés szerinted micsoda, ha nem érték? ezekkel többre mész, mint azzal, hogy puffogsz, hogy miért nem kellesz, mikor benned nem járt senki, te tartogatod magad, hát mit akarnak még ezek a felszínes köcsögök ebben a mai elfajult világban.

2014. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

5.


Le van pontozva, de nem írt hülyeséget.

2014. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Az előzzőknak adok igazad. Egy nő nem attól érték, mert tartogatja magát.
2014. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De nem is attól érték hogy valaki az első pasival aki az útjába kerül azzal már egyből az ágyban köt ki.
2014. márc. 21. 13:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem, de szerintem sokaknak van olyan időszak az életében, amikor nincs kedve/ideje/energiája párkapcsolatra. Ilyenkor jön el a kalandozások ideje. Izgalmas időszak az biztos. :) De ettől még semmivel sem kevesebb mint azok akik tartogatják magukat.
2014. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

"De nem is attól érték hogy valaki az első pasival aki az útjába kerül azzal már egyből az ágyban köt ki."

Végül is igazad van.

Te ott vagy egyedül, mert te aztán biztos nem adod magad oda senkinek legalább hónapokig, mert hogy számodra ez az érték.

Én meg úgy gondolom, hogy a szex számomra csak szex, amit szerettem mindig is csinálni, de egyébként kedves vagyok, megbízható, jó a humorom, mindig is hamar megtalálom bárkivel a közös hangot, széles az érdeklődési köröm, így sok mindenről el lehet velem beszélgetni, házias vagyok és mint korábban is említettem, már 8 éve párkapcsolatban élek (és egyszer sem léptem még félre, tehát hűséges is vagyok teljes mértékben) úgy, hogy 2 hét után adtam magam oda a férjemnek. Na és? És hozzáteszem azt is, hogy van egy tündéri kisfiúnk, akiért az életemet is odaadnám és úgy érzem, hogy teljes mértékben jó anya is vagyok.

Akkor mégis mi a probléma? Te egyedül vagy, én meg nem. Akkor szerinted tényleg ettől vagy te értékes, én meg abszolút értéktelen vagyok? Nem hiszem.

2014. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!