Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a párom, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Pár honapja voltunk együtt de olyan jól alakult hogy együtt is laktunk már. Én váló félben vagyok. Mondtam neki hogy a férjem néha keres mert van egy csomó közös dolgunk, a volt pasim szokott velem beszélni néha, mert jo barátok maradtunk. Csak olyan szerencsétlenül alakult hogy mostanában majd hetente többször kereset, mert beszelgethetnéke volt, es szoktam még pár olyan pasival beszelgetni de tényleg csak hulyeskedes miatt akikkel a párom elott ismerkedtem. De a legnagyobb problémát az okozta hogy nem szakítottam meg a kapcsolatot egy olyan fiúval akivel előtte jo sokat beszélgettem, chateltem ( erotikus ) es néha kepeket küldözgettünk egymásnak. Mióta őt megismertem ezt nem csináljuk. Igazából azt gondolom, hogy az normális, ha egy nőnek vannak ismerősei es néha beszélget velük es mondjuk elfelejti ezt a barátja orrára kötni, mikor semmi olyanról nincs szó mint amik előtte voltak.

Jo nagy balhé lett belőle mert sajnos nagyon ossze jöttek a dolgok.

Karácsonykor pont akkor hívott az exem mikor Ő elment itthonról, a chates barátom nem értette meg hogy vége es azt mondta hogy nem adja fel, szilveszterkor kaptam egy SMS-t az egyik pasitol akivel ismerkedtem régebben hogy nem -e megyek el vele kávézni. Szóval ilyen hülyeségek miatt, meg azért mert mikor idegesített ezekkel a dolgokkal véletlenül a fejéhez vágtam, hogy az egyik másik miben volt más az ágyban ( balhéztunk sokat es már hozzám sem akart nyúlni ).

Olyan hulyeségekbe kötött bele, hogy az exeim a telefonomban vannak es van kep a híváshoz rendelve ő meg meg mindig XY37 mert nem írtam at, a facebukomon ott van a képe azok között akiktől feáll a szor a hátán, hogy nem dobáltam ki a képeket a laptopomról, stb stb...

Szerintetek is csak ugy működik ha az ember mindent kidobál kitöröl es megszakítja minden kapcsolatát a múltjával ?

Szerintem túl önérzetes es büszke volt csak.

Ti hagytátok el valakit ilyen hülyeségekért?


2014. márc. 21. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de én már azután kidobtalak volna a p-csába, miután felhozod, hogy xy miben volt más/jobb.

Csodálom, hogy a srác eddig bírta.

2014. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

szóval elk.rtad...nem kicsit, nagyon!

hazudtál reggel, délben este!

2014. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan hagyott el. Ribi nem kell senkinek se.
2014. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem az a rib_

nc aki megcsalja a párját?

2014. márc. 21. 15:44
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezek alapján oltári nagy r...nc vagy....

Lehet hogy bennem van a hiba, de csak én gondolom azt, hogy ha van egy kapcsolatom, akkor nem foglalkozok más pasikkal? Persze, lehetnek ismerősök, munkatársak, de ne pont az összes exed és kúrópajtid legyen már a baráti társaságod...


Válasz a kérdésedre: a helyében ugyanezt tettem volna, fura, hogy ezt egy nő csinálja, általában pasik szokták, de persze hogy én is kivágtalak volna mint macskát sz*rni... A barátommal sem tudnék együtt lenni, ha hat lánnyal flörtölne egyszerre, a volt barátnőivel, és valakivel, akivel nemrég még meztelen képeket küldözgettek... Nem bírnám elviselni..


Egyébként meg megbecsülhetnéd, hogy ennyi van egy barátod, akivel megvoltatok jól, előtte házasság, stb... Mindent magától értetődőnek veszel, azt hiszed hogy neked szabad, és más meg kapja be, ha máshogy gondolja. Látszik, hogy nem szeretted, ha közben másokkal is tudsz állandóan foglalkozni, és a szakítás sem visel meg...

2014. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom ezt hogy nem csodálom hogy elege lett ebből a pasinak. Azért minden áldott nap "küzdeni" ennyi pasi ellen nagyon stresszes lehet. Nem azt mondom hogy szakíts meg minden kapcsolatot, de azért hogy nem tudtál lerázni egy faszit aki még karácsonykor is, amikor a családoddal és a hozzád tartozóiddal kellene lenned, még akkor is zaklat, na ott nálam is kinyilna a bicska. Meg tudom érteni, hogy már nem bírta ezt hogy "mindenki téged akar", még ha te nem is úgy tekintesz az exekre meg a többiekre.


A kérdésre a válaszom az, hogy szerintem jogos volt. És igen, elhagynám azt az embert, aki ilyen szinten nem tud elszakadni a múlttól és a jövőre koncentrálni.

2014. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Már megint az önzés, tiszteletlenség gyilkolt szét egy kapcsolatot.
2014. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom ezt nehézz megérteni de egy hosszú házasságon voltam túl előtte amiben nem éreztem nőnek magam es nem akartam én megbántani csak kicsit jól estek ezek a visszaigazolások, én 43 eves vagyok a párom 45 ezek meg olyan harminc körüli fiúk voltak úgyse lett volna semmi köztem meg köztük ... En sem szóltam volna érte ha megnéz egy harminc akárhány eves csajt.
2014. márc. 21. 15:50
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ne is haragudj nem csodálkozom , hogy kilett adva az utad én sem tettem volna másképp. Gondold át fordítva ha mindezt ő csinálta volna..nem biztos hogy forditott szituációban jól esne vagy természetes dolognak vennéd. Aztán meg ne azért akarjon már valaki párkapcsolatot hogy ha olyanja van kapjon egy kis kolbászt amugy meg kussoljon azt tűrje a kanokat akik ostromolják a csaját neten meg mobilon .. Neked ha nem jelentenének semmit réges rég törölted volna a fotókat ..
2014. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Teljesen jogos volt és az egyeshez hasonlóan én is hamarabb kivágtalak volna. Nem az a baj, hogy nem törölted a múltad hanem, hogy a kapcsolatod ellenére is olyan szinte már pofátlan módon űzted tovább, hogy az vérlázító! És mi az, hogy a férfit akit elvileg szeretsz a többi faszihoz hasonlitgatod az ágyteljesítménye, tulajdonságai alapján!?

Egy férfit kb. ezzel lehet a legjobban megalázni!

Egy igazi TROLL voltál a saját kapcsolatodban, ezt elbaxtad, nem kicsit, nagyon!

26F

2014. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!