Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szimplán csak dug@snak nevezi a szexet/szeretkezést. Jogosan érzem úgy, hogy én is csak egy tárgy vagyok neki, akit meg tud du gni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallottam már, hogy du gásnak vagy ba sz'snak nevezi. Mikor rákérdeztem,hogy miért kell úgy mondja,csak annyit válaszolt,hogy miért szépítse,úgyis egyre megy

Utoljára is valahogy szóba jött a barátnőm s a párja,kérdezte ők jönnek e majd valamilyen rendezvényre.Mondtam,hogy attól függ mihez lesz kkedvük.Erre ő:du gni bittos lesz -.-

Ez után kezdtem úgy érezni,hogy megbántam,hogy lefeküdtem vele,s ha így beszél,a velem való együttlétet is csak egy du gásnak tartja. Az is megfordult a fejemben,hogy legközelebb ha akár,nem fogom engedni,s megmondom,hogy én nem "du gok".

Ti mit gondoltok?jogosan érzem?

Szerintem igenis van különbség a között, és a szeretkezés között. Egy éve vagyunk együtt.17L


2014. márc. 21. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nála csak egy más szóhasználat, szinoníma.
2014. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírás miatt,telefonról írok s még szokatlan.
2014. márc. 21. 15:44
 3/14 A kérdező kommentje:
Akár=akar
2014. márc. 21. 15:45
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha csak a beszédben ilyen vulgáris, egyébként pedig normális, akkor nincs nagy gond. Beszéld meg vele, hogy téged ez nagyon zavar.
2014. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus nemtörődöm bunkó pasi. Fogott egy nőt akit lehet dugni. Én mindig szeretkezni szoktam a barátnőimmel. És igen is éreztetem velük hogy szeretem őket!
2014. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lányoknak/nőknek szeretkezés, szex, pasiknak dugás... ennyi. Ne vedd a szívedre. Párom is így használja, viszont amit csinálunk az szeretkezés, mivel van benne érzelem. Ezt a pasiknak nehéz kiejteni a szájukon- könnyebb a dugást emlegetni.
2014. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
ő hány éves ?
2014. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Látom vannak fiúk akiknek tényleg két külön dolog kettő. Hiába mondtam neki valamit is,az volt a válasza,vagy épp nen mondott semmit. Nekem rosszul esik azt hallani s tényleg olyan érzésem van,hogy nem fogok többet lefeküdni vele mert nem vagyok egy tárgy...:(
2014. márc. 21. 15:53
 9/14 A kérdező kommentje:
Ő 18.első barátnője vagyok velem vesztette el s nagyon rossz hogy így gondolja az egészet.
2014. márc. 21. 15:54
 10/14 kolosszus22 ***** válasza:
Nekem volt barátnőm is a dugásnak hívta és szerettük egymást, nem kell ezt túlspilázni. Én csak szimplán szexnek hívom általában, az még az ennyire érzékeny lelkűeknek sem szokott fájni, mint te kérdező.
2014. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!