Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, h a "pasimnak" van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, h a "pasimnak" van egy újabb kapcsolata. Tagadja, és nagyon udvarol. Ha mást szeret, és mástól kell a szex, miért nem akar szakítani? Még fel is ajánlottam neki, h elengedem.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, 30 évvel idősebb, és van élettársa is.(Én még mindig szeretem)
2014. márc. 21. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
:D:D Hát ez kész :D Nehéz másodiknak lenni? :D
2014. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

30 evvel idosebb, van elettarsa, emellett teged is k*rogat, es ezen kivul van plusz egy kapcsolata? azt nevezem, tud am elni a ven hulye... :)


te meg buta vagy, mint a fold, meg is erdemled amit kapsz.

2014. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"a vén hülyén" jót mosolyogtam! :)

De komolyan mit akarsz te ebben a kapcsolatban kérdező?

És még te elengeded? Hát ez kész! :D

2014. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!