Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne legyen csók?

Figyelt kérdés

Este találkozok a barátnőmmel,akivle 1 hónapja vagyunk együtt,és most beszéltünk neten,és mondta,hogy kicsit náthás,és nem szeretne megfertőzni engem,erre kérdeztem,ezek szerint nem lesz csók?Azt mondta igen,de kiküzdöttem, hogy legyen,sőt mondta,hogy ő is szeret engem,és pont ezért nem akarja,hogy megbetegedjek én is,mert akkor suliban se látna.

(Én is köhögök jelenleg egy kicsit,szóval lehet nem kéne csókolóznunk..)

Szerintetek este,csak sima szájra puszi legyen,meg ölelések?Nem akarok,olyan lenni,hogy ráerőltessem.

16 évesek vagyunk,ha ez számít valamit.


2014. márc. 21. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy. Felőlem megbetegedhetsz te is.
2014. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aztamindenségit mekkora problémák.
2014. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis ölelkeztek, meg egymáshoz értek stb... egy csók nem sokat változtat azon, ha elkapjátok egymás nyavalyáját. És ha már egy volt... belefér több is :D Este majd igyál sok teát, takarózz be és no para, a hétvégén úgysincs suli, max meggyógyultok addig..
2014. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ilyen józan gondolkodású, rád is odafigyelő barátnőd van.
2014. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!