Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele, hogy tetszik nekem? (16L)

Figyelt kérdés
A srác júniusban lesz 18, én 16 vagyok.. Kb. két héttel ezelőtt találkoztunk először, de nekem rögtön bejött.. :P közösen szerepeltünk egy sulis előadáson, most pedig csak köszönő viszonyban vagyunk.. :/ Hogyan hozhatnám a tudtára, hogy nem közömbös nekem??

2014. márc. 21. 21:30
 1/8 anonim válasza:
Én hasonló cipőben járok csak én fiú vagyok :\
2014. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig is azt gondoltam, hogy egy fiúnak sokkal könnyebb.. elvégre, csak odasétál a lányhoz, elkezdenek beszélgetni..és minden jön magától.. ezek szerint ez mindenkinek ugyanolyan rossz.! :/
2014. márc. 21. 22:04
 3/8 anonim válasza:
am lehet hogy igazad van csak én vagyok nyomi :DD
2014. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" egy fiúnak sokkal könnyebb.. elvégre, csak odasétál a lányhoz, elkezdenek beszélgetni..és minden jön magától.. ezek szerint ez mindenkinek ugyanolyan rossz.! :/"


Ééés ezt egy lány nem tudja meg tenni meeeeert....ha odasétálna beszélgetni akkor....el...törne a lába?

2014. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tudod azt a kultúrát örököltük ahol a fiúnak kell felszedni a lányt de van példa arra hogy fordítva történik a dolog de ez nagyon ritka állatába a lány sajnos szinte soha se fog kezdeményezni ki véve ha nem vagy görög isten és ha te nem léppel akkor mást fog előbb vagy utóbb és majd rájössz hogy meg kellet volna próbálnod mégis (de pont én mondom ez aki szintén nem mert kezdeményezni bizonyos okok miatt )
2014. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
engem rendszeresen szólitanak le lányok,én is lányokat. És mégis mindenki túl éli.
2014. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De mégis mit tudnék csinálni, hogy ne tűnjek nyomulósnak?
2014. márc. 22. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy jól érezted magad vele az előadáson, aztán lesz, ami lesz: ezzel még nem vallasz szerelmet, de mégis mondtál valamit. Ha erre sem lép, vagy nagyon mafla, vagy van valakije, esetleg nem jössz be neki.

:)

2014. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!