Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen szerelmet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelmet hogy lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés

4 éve szeretem, távolról, folyamatosan. Nincs olyan, hogy ne gondoljak rá lefekvés előtt, vagy bármikor. Úgy teszek, mintha nem érdekelne, de szinte mindenről tudok, ami vele kapcsolatos.

Akármit megcsinálok érte. Mégsem vesz észre és már belefáradtam abba, hogy folyton sírjak, reggel órákat készülődjek a semmiért, mert úgysem vesz észre.

Az a legviccesebb, hogy csak egyszer csókolóztunk (mondjuk akkor egész éjszaka), még tavaly júniusban, de most is emlékszem belőle mindenre, mintha csak ma délután lett volna (első csókom) és várom, hogy egyszer felnyílik a szeme és rádöbben, hogy míg a legtöbb lány azért imádja, mert menő, gazdag és bulizós, engem ezek a dolgot nem érdekelnek... De nem várhatok örökké a csodára. El kell felejtenem, csak nem tudom, hogyan, mikor a suliban minden egyes óránk közös, osztálytársak vagyunk. Mert ha nem látnám, úgy talán könnyebb lenne.



2014. márc. 21. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:

ehhez idő kell, tapasztalat

nekem 5 év kellett, aztán elmúlt ez az érzés

2014. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
majd felnősz
2014. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17 évesen lassan ideje lenne elfelejtenem...
2014. márc. 21. 22:07
 4/10 anonim válasza:

Hmm..tudom mit érzel!:(En is így vagyok lassan másfél éve..egyszerűen,mikor megpróbálom elfelejteni..nem megy.!:(Csak nekem annyival jobb a helyzetem,hogy nem osztálytársam.Nem tudom,hogy mit érez.Teljesen összezavarodtam.Néha az az érzésem(a viselkedéséből adódóan),hogy valamennyire..nagyonnagyonkicsit..talán érdeklem.Máskor meg parsztkodik :(

És a legrosszabb,hogy bármennyire megbánt,nemtuodk rá haragudni..nem megy..


Most próbálom azt a módszert a felejtésre,hogy új dolgokat csinálok(hobivátás,új barátok..)és most már nem gondolok annyit rá :)

Bocsi a regényért :D

2014. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Előző vagyok.. 13/l
2014. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ugyanebben a helyzetben voltam ... osztálytárs, első csók, de idővel elmúlik majd jön valaki más aki megváltoztat mindent :)
2014. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Larzi válasza:

Hasonló eset történt velem is..csak nem volt semmi csók.

Egy évfolyamtársammal volt, még Általános iskola 6.-osztály végén lettem belé szerelmes egészen a 8.-osztályig.. ő tudta mit érzek, de nem érdekelte! Szörnyű volt! De elköltöztünk, gimi stb.. és már nem is értem mi tetszett benne annyira.. 17/l

2014. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...a vesztesek feladják és megpróbálnak felejteni, a győztesek küzdenek érte a végtelenségig...
2014. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél egy utolsó próbát, ha igazán reménytelen lenne a helyzet akkor pl olyanért lennél oda meg vissza akinek van barátnője. Viszont kicsit el kell keserítselek, ha eddig nem jött össze lehetséges, hogy nem is fog. Az igazság néha fáj! De ezt csak te tudhatod, hogy sülhet-e ki valami jó is ebből, vagy csak 'friendzone'. Nehéz időszak lesz ez számodra, ha tényleg nem akar semmit. Ha az utolsó próbát nem jön össze, akkor tényleg tovább kéne lépned. 4 év az elég sok. Sok szerencsét.. A remény hal meg utoljára.♥
2014. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod tudni elfelejteni, de ha mégis akkor nagyon graatulálok! :) Azért remélem sikerul tovabblépned… De mivel már csókolóztatok sztem az a legegyszerűbb, ha nyíltan (mikor ketten vagytok, vagy irsz neki) elmondod hogy tetszik neked és utána máshogy néz majd rád!
2015. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!