Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig az ex csajom jár a fejemben? Kerek 1 éve és 3 napja :D nem beszéltünk útóljára ö küldött el mondván nem szeret de 2 hónapara rá lett neki pasija aki 2 évvel fiatalabb mind1 :D

Figyelt kérdés
De miért van az hogy akár merre nézek csak ö jár a fejemben ? Csajozgatok meg minden de mindig eszembe jut és ez nagyon gáz már mert ö le se szar vagy csak jól tagadja :D szóval ez már cink :D
2014. márc. 21. 22:51
 1/5 anonim válasza:
mert te tényleg szerelmes voltál belé azért :)
2014. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A.R. ***** válasza:
Tesa ugyan ez van nálam is :D Én 7.5 hónapja nem beszéltem vele 2 év után először időt kért aztán dobott. Mindenhol őt keresem és az összes csajom hozzá hasonlítom. Még ha mással fekszem le akkor is rá gondolok. Szeretted akkor ahogy én is ezért látjuk őt. Soha nem felejtjük el valószinüleg.
2014. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.Ugyan így vagyok én is kavarok egy csajjal rögtön az exem keresem benne akár merre nézek csak ö jár a fejemben még este is mikor le fekszem . De engem már rohadtul zavar mivel ö le se szar azt mondta nincs miről beszélnünk :D lehet megátkoztak az ex csajaink :DDDDD
2014. márc. 22. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt hívják SZERELEMNEK. Ha el tudtátok volna felejteni azokat a csajokat, akkor nem is szerettétek volna őket. Én is évek óta szenvedek már és az az egyetlen vigaszom, hogy talán Ő is ugyanígy van ezzel :)
2014. máj. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Deédes vagy!!!! Bárcsak minden srác így gondolkozna! ♥
2015. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!