Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejöjjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
nem is tudom hol kezdjem nagyon furcsa erről beszélni.eddig nem voltam még lánnyal (lány vagyok én is ha ez nem lenne egyértelmű) részegen produkálok leszbikus hajlamokat józanon nem annyira de el tudnám vele képzelni.a férfiakból már teljesen ki vagyok ábrándulva mindig csak a csalódás,és evvel ő is így van.csak sok kétség van bennem.pl hogyha egyszer szétmennénk utána megmaradhatna normálisan a barátságunk?meg hogy egyáltalán menne e ez.nem tudom.volt már valaki így?
2014. márc. 21. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen de nagyon vigyázzatok egymásra és működni fog:)
2014. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jöjj össze.
2014. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha vonzódás is megvan akkor miért ne ?
2014. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem tudom olyan furcsa ez az érzés..én nem akarok leszbikus lenni:S (tudom most ez a mondat meg a kérdés együtt elég furcsa) olyan ijesztő ez az egész.össze vagyok zavarodva
2014. márc. 21. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:
én se akartam mégis belementem egy ugyan ilyenbe és életem legjobb kapcsolata lett belőle.
2014. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tanulj meg magyarul. Komolyan, azért jönnél össze lánnyal, mert részegen csinálsz hülyeségeket és csalódtál a fériakban? Oké, tudod mit? Csinálj amit akarsz, több szót nem is érdemes rád pazarolni...
2014. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, nem fog fájni.
2014. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: Ez Gyurcsany dumaja. :D

Kerdezo: szeretkezzetek es kapcsolat. Sok sikert.

2014. márc. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

23:35

rendben!:) akkor tanuljunk együtt magyarul mert olyan szó sincs, hogy 'fériakban' :)

2014. márc. 21. 23:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem hogy miért ku...ult el ennyire a világ hogy lány-lánnyal meg fiú-fiúval stbb, ez olyan mint például kutya mondjuk az elefánttal:D A " természet" ne úgy "teremtette" az embereket hogy LÁNY-lánnyal hanem FIÚ-LÁNNYAl . A másik meg ha egy fiú kérdezte meg volna úgyanezt akkor olyan válaszok lennének ami igaz is hogy undorító meg ez meg az.. Az is undorító, meg ez a kérdés is.. Én személy szerint "elítélem" mindkettőt.

21/f

2014. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!