Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hònap alatt az ember rájöhet h a másik nélkül jobb lenne neki?

Figyelt kérdés

A baràtnőm kért egy hònapot, hogy ne beszèljünk szörnyen szeret és fontos vagyok Neki, de ùgy érzi elidegenedtünk egymàstòl, szeretné ha ùjra lelkitàrsak lennénk, de ehhez szerinte kell egy hònap egymàs nélkül. 3 napja nem beszélünk tudom, hogy szenved ès én is nagyon!

Ő mondta, hogy ez értünk van ő helyre akarja hozni. Szörnyen rossz nélküle és nagyon félek h elveszìtem teljesem ràjön hogy csak teher voltam az életébe :(. Mit tegyek?? Mi lesz egy hònap mùlva??



2014. márc. 22. 00:06
 1/5 Didiiayer ***** válasza:
Ezt csak idővel fogod megtudni, egy hónap alatt bármi megtörténhet. Mennyi ideje vagytok együtt?
2014. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
màsfél éve félek nagyon....
2014. márc. 22. 06:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Bàr ő azt mondja hogy helyrehozzuk, de félek.... Meg irta, hogy őt az élteti, hogy egy hònap mùlva minden rendben lesz meg nyugtatott h ne féljek...
2014. márc. 22. 06:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Végül is, akármi is lehet a vége...

Ha ő kérte, akkor lehet kicsit távolodni akar kapcsolatotoktól és kívülről nézni.

Az, h nem beszéltek egy hónapig....tudod, kis tüzeket a távolság kioltja....

Ha elveszíted, akkor enm is volt tied.Tudom, csak kibicelek, de ha nem megy együtt, inkább most jöjjetek rá.

Foglald el magad, és engedd, h rájöjjön, h mit is szeretne.

2014. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem éretlenek vagytok. ez 1 se vele , se nélküle tipusú kapcsolat.
2014. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!