Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első együtt alvás? Melyikőtöknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együtt alvás? Melyikőtöknél?

Figyelt kérdés
Melyikőtöknél volt az első együtt alvás? Hány éves korban? A szülők hogy reagáltak a kérdés után? Nem feltétlen szexre értem, csak együtt alvás valamelyikőtöknél.
2014. márc. 22. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hotelben aludtunk egyutt eloszor, mert se hozzam se hozzajuk nem lehetett felmenni. 17 eves voltam. Szilveszterkor volt... Anyueknak azt mondtam baratnomeknel vagyok
2014. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PearlDiver ***** válasza:

16 évesen, nála. Titokban, mert a szülei elvileg nem támogatták - gyakorlatilag nem nagyon tiltották :)

24F

2014. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nála, úgy volt,hogy buli volt aztán ő picit messzebb is lakot, szóval nem tudtam volna hazajönni. Így hát a szüleim elfogadták, neki meg nem voltak otthon. 16 voltam.
2014. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátomnál aludtunk először együtt. Én 17 voltam, a barátom 25, és saját lakása volt. Később nálunk is voltunk sokszor, de nála gyakrabban. A szüleim jól reagáltak, nem kellett kérnem, csak bejelentenem, hogy ottalszok. Tudták, hogy már nem vagyok szűz, mert már az előző kapcsolatomban elvesztettem, épphogy 16 évesen. Fogamzásgátlót is használtam.
2014. márc. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egy barátnőm szallagavatója után a arátnőmnél én 14 éves voltam ő 16.Anyának elmondtam és mivel messze lakik elegedtek utánna is
2014. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!