Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem adtok igazat vagy nekik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem adtok igazat vagy nekik?

Figyelt kérdés

szóval az van,hogy 11 éves létemre azt vallom igaznak,hogy hülyeség az én koromban "járni" valakivel.az osztálytársaim meg azt mondják,hogy "hú ez de jó" meg hogy "közöd?nem kérdeztelek!azt csinálok amit akarok!"

nekem adtol igazat,vagy nekik?

(nem kérek olyan válaszokat,hogy "mit keresel ezen az oldalon?nem neked való" meg ehhez hasonlóakat!köszönöm)



2014. márc. 22. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges, de beleszólni más életébe is az.
2014. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11 évesen még játszani kell, tanulni, sportolni, fejlődni egy értékes személlyé, nem pedig járni valakivel. Úgyhogy helyes, helyes.
2014. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11 éves a lányom, és eszébe sem jut ilyesmi. Nem normális szerintem ebben a korban ilyen dolgokkal foglalkozni.

Neked van igazad. Más kérdés, hogy mit szólnék ha az én lányom "garázdálkodna" itt az oldalon....nagyon nem örülnék

2014. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még csak 12 éves vagyok,úgyhogy nyugi,nem szóllak le. Egyébbként hagyd békén őket csajokkal nem érdemes vitázni.
2014. márc. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!