Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összeköltözünk jobb lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összeköltözünk jobb lesz?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, de még mindig egy helyben toporgunk. Se gyerek, se házasság, sőt még együtt sem lakunk (bár most tervezzük az összeköltözést). Úgy érzem elhidegültünk egymástól. Szeretem őt, de már nem vonzódok hozzá annyira, mint az elején. A szexuális életünk is katasztrófa. Sok a gondunk, emiatt sokszor összeveszünk és ennyi idő után néha úgy érzem már nem bírom elviselni a sok vitát, beszólogatásokat. Ráadásul már nagyon utálom, hogy állandóan a táskámba kell pakolni, mert egyszer náluk egyszer nálunk alszunk. (Mellékesen általában náluk vagyunk, mert ha itthon akarok lenni, akkor már kezdi a beszólogatásokat). Néha azt érzem jobb lenne, ha már vége lenne, de lehet csak a körülmények miatt alakult így, és ha összeköltöznénk újra olyan lenne, mint régen...


És ami a legdurvább az egészben, hogy én 26 éves vagyok ő pedig 30...


2014. márc. 22. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. De ha ezután sem javul, akkor felesleges erőltetni.
2014. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!