Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, mit kéne tennem ha tudom hogy a barátom megcsal, de ő nem tudja, hogy tudom?

Figyelt kérdés
igazából egy szemét disznó, a képembe hazudik, én meg úgy teszek mintha nem tudnám, hogy otthon (külföldi) van nője, és igaz hogy nem tudnak szexelni, de attól még tele van a facebookjuk közös képekkel. ráadásul még ő féltékenykedik, és drámázik velem, hogy biztos mással is szexelek, pedig én ártatlan vagyok. 3hónapja járunk, ha ez számít valamit.
2014. márc. 22. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki...
2014. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után kérdezed, mit kellene tenned? Szerintem te is tudod... hagyd el.
2014. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bocsi, nem voltam világos. nem simán kidobni akarom, hanem én is szemétkedni szeretnék.
2014. márc. 22. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:

küld el neki a képeket

egy búcsú üzivel

2014. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szemétkedni? Ha fontos vagy neki, az elég szemétség lesz, ha elhagyod. Ha nem vagy fontos neki, akkor meg a szemétkedésed sem lesz az.
2014. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szemétkedni? Minek? Attól jobb lesz neked? Legalább neked legyen tartásod, mond meg neki, hogy tudsz mindenről, és vége...
2014. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt már az első héten mondtam, és kimagyarázta (hogy a csaj használja az ő fb-ját, és neki már új van,amit meg is mutatott), aztán beszéltem is a "nővel", de tuti hogy ő lépett be a csaj facebookjába (gondolom ha sok ideje együtt vannak tudja a jelszavát) és válaszolt nekem, de ez az egész eléggé sántít, nem?
2014. márc. 22. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 12?
2014. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy hazug diszno!!! Dobd ki de minnél gyorsabban!!!! Ne tégy semmit,majd elöbb-utobb az élet visszaadja neki!!!
2014. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy fülig szerelmes legyén beléd, derítsd ki, a legfájóbb pontját, és alázd meg mások előtt:)
2014. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!