Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nőre vágynak a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőre vágynak a férfiak? Van olyan férfi, akinek meg a hozzám hasonló beállítottságú nők jönnek be? (többi lent)

Figyelt kérdés
A kérdésem azért merült fel bennem, mert bár nagy tapasztalatom nincs férfiak területén, mert 2 kezemen meg tudom számolni (az összes ujjam nem is kell hozzá), hogy mennyi barátom volt összesen életemben (ebben a számban benne van a volt férjem, vagyis a gyermekem apja is), de a legutóbbi szakítás során megkaptam, hogy nem ilyen pörgős nőre vágynak a komoly férfiak, aki nem szeret egyhelyben megülni,(nemhiába a hobbim a biciklizés és a kocogás, bár olvasni is szeretek), no meg nem olyanra, aki túlságosan határozott (egyedül nevelem a gyermekem már több, mint 4 éve, ezért szinte egyszemélyben vagyok apa és anya is), mert muszáj kitartani és talpon maradni. Az ilyen nők "labdába sem rughatnak" a korosztályombeli (30-as) férfiaknál? Milyen nőre vágynak?

2014. márc. 23. 06:20
1 2 3
 1/26 kolosszus22 ***** válasza:
97%

Egyiknek ez-másiknak az, én személy szerint szeretem a határozott, erős nőket, akiknek nem kell mindent a segge alá tenni, nem nekem kell mindent kitalálni, megoldani és van önálló gondolatuk, hobbijuk.

26F

2014. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%

Én azokat a nőket bírom akik az életbe határozottak az ágyba meg alávetik magukat az akaratomnak és behódolnak. :D

Szerintem nincs semmi baj azzal h vki pörgős. Normális vagy majd találsz vkit.

2014. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
En nokent azt tapasztalom, hogy a ferfiak szeretik ha a no hatarozott a hivatadaban, de otthon egy edes bujos kisnyuszira vagynak. Termeszetesen a magam reszerol is pozitiv tulajdonsagkent tekintek a karakansagra, de a legjobb baratnom ( egyebekben negativ) peldajan azt latom, hogy a tulzasba vitt hatarozottsag atcsap egyfajta burkolt agresszioba. Naluk ez azt a szerencsetlen helyzetet eredmenyezte, hogy a ferje nem erezheti magat Ferfinak a No mellett, mert a szerepek felcserelodtek. Vegul magam is azt gondolom, hogy egy ferfinak szuksege van arra, hogy o legyen a ferfi, az erosebb, az aki megoldja az asztalfoglaladt, aki fizeti a vacsorat, felsegiti a kabatot, etc. Ezzel nincs is baj.
2014. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Ebből a leírásból én nem vettem ki miért vagy más mint a többi... Van gyereked... igen ez sok pasit (jogosan!) elriaszt. A többi meg azon múlik h kedves vagy-e és szép...
2014. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
73%
A probléma nem veled van!Meg kell találnod a hozzád illő társat! Milyen nőre vágyik egy férfi? A kérdés magában rejti a legnagyobb hibát. Valamilyen nő vagy férfi utáni vágyakozás sok esetben azt jelenti,hogy milyen legyen a társ akit magunknak szeretnénk, azaz olyan amilyet mi elképzelünk!Ez önzőség,én próbálok mindig olyanná válni,akiben a nő megtalálja azt,akire IGAZÁN vágyik!Alkalmazkodás,önzetlenség,tolerancia és lemondás a másik fél javára.Aki ezt értékeli és megbecsüli, az olyanná tud válni,akire én is igazán vágyom és máris kialakul az a harmónia,ami egy jól működő kapcsolat alapja.Sajnos a mai világban az e fajta értékek elnyomás alatt vannak,így nehéz olyan partnert találni,aki mindenben társ tud lenni és nem a saját igényeire akar megváltoztatni. Szentelj egy kis időt arra,hogy feltérképezd,milyen társ az akit keresel,s tudni fogod hol keresd. Könnyebb lesz megtalálnod,illetve ő is könnyeben talál meg téged:)!
2014. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Az életkor előrehaladtával ez egyre nehezebb, én egyedülálló 30-as hapsiként azt látom, a korombéli nők inkább már bosszantanak, sajnos...

Valahogy nekem a mindig vidám, gyerekes, szeretetreméltó lányok, nők jönnek be, akik csendesebbek.

És igen, mint ahogy a nők is hangoztatják, hogy szeretnek nők lenni a férfi mellett, ehhez csak annyi kell, hogy nőként is kell viselkedni. Nem ordenáré, harsány, alpári módon, kellő humorérzékkel(halálom a komoly nők, akiknek semmi humorérzékük)

A férfi is szeret férfiként viselkedni a nő mellett, ha meg nem túl nőies a nő, akkor meg...úgy nehéz, és egyik fél sem lesz boldog.

2014. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
17%
én még csak 25 vagyok, de az igazat megmondva engem irritál ha egy nő férfiként viselkedik. ne legyen határozott , ne legyen kemény, ne az legyen amit ő mond. Ezek a férfi dolga. Ha egy férfi nem lehet férfi egy kapcsolatban hanem csak egy nyuszi az el fog menni másvalakihez akinél valódi férfi lehet.
2014. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
kedves kérdező te domináns alkat vagy, vagy keresel egy nálad dominánsabb férfit, vagy egy olyan férfit akit vezetni kell.
2014. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Akkor így már értem, hogy miért a 40-es korosztály szeretne velem ismerkedni a 30-as helyett és abból is inkább a 44 feletti korosztály, de nekik nem azzal van problémájuk, hogy határozott vagyok, mert az náluk előny, hogy nem vagyok "elveszett", hanem azzal, hogy nem ülök meg egy helyben, mert többre értékelem az aktív pihenést vagyis a biciklizést, kirándulást, túrázást, stb., mint a maradjunk otthon hétvégén és kvázi "ne csináljunk semmi dolgot".
2014. ápr. 27. 10:44
 10/26 A kérdező kommentje:
8-as igazad lehet, mert igazából nálam határozottabb férfira vágyom, akit azért tisztelhetek, mert ő a férfi a kapcsolatunkban, akkor is, ha én is határozott vagyok.
2014. ápr. 27. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!