Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem erzed rosszul magad ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erzed rosszul magad ha a baratod nelkuled tolti el szorakozva az estet?

Figyelt kérdés
Elore kikotom tudom h hisztisliba gondolataim vannak es jol esne egy kis helyre razas. Tegnap baratom elment kocsmazni egy ismerosunkkel. Masfel eve vagyunk egyutt eddig kb 2 szer csinalt ilyet nem vmi tarsasagi fajta. 11 kor irtam beki h megyek aludni mondta h ok meg ott vannak. Fel ora mulva kerdezte h itt vagyok e meg s megint irt h mar kicsit berugott de mar megy haza. Utana 10 percig nem irt es megijedtem mert az irasaibol az jott le h mar reg egyedul van ezert felhivtam h minden oke es haza tud e menni.kiderult h cssak mosz indulnak fel ora mulva megint felhivott es mikor mar ot perce beszeltunk nyogte be h meg a haverja is ott van. Mondtam h akkor ne mar velem beszeljen es leraktuk.utana elaludtam de hivott otszor en egy korul hivtam vissza akkor is csak h joejt. De ejjel azt almodtam h mindenfele lanyokkal volt es sirva ebredtem. Irta h dolgoznia kellett menni es eleg rosszul van mert masnapos de jo volt. Tudom h semmilyen csajok nem voltak ott de annyira haragszom es dulok fulok h nelkulem elment szorakozni es ilyen gorbe estet csapott. Tudom h gaz mert meg vana joga de most kernem a fejmosast mert felek h a fejehez fogom vagni h bezzeg nelkulem milyen jol elvolt:(
2014. márc. 23. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg rendes tőle, hogy ennyiszer felhívott, az álmod meg csak a félelmed.

Nekem is volt, hogy elment barátom szórakozóhelyre, kell vmi kimozdulás haverokkal, és ha hívták miért ne? Pedig amúgy nem kimozdulós ő sem. Ő is felhívott, hogy na itt vannak, vagy küldött sms-t, hogy xy miket mondd, meg mikor indult haza akkor is felhívott é mikor azért akkor is. Aztán később kiderült, hogy látta őt egy ismerősöm (barátom nem ismeri) és mondta hogy végig ültek egy beszélgettek haverjaival, sehol semmi csaj.

Ne dúlj fúlj, mert akkor azt fogja érezni, hogy te magadhoz akarod láncolni, egyedül nem mehet sehova, hadd legyen ő is külön, egy évben 2x ilyet csinálni, meg szerintem tök jó. majd menjetek el együtt is, de azért hadd menjen külön is haverokkal. Szerintem.

2014. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tuti nem voltak semmiféle csajok, mert a haverja az egy barátnőm férje, nem rég házasodtak és tudjátok az a nagyon jámbor féle fiú. Igazából örülnöm kéne h végre kimozdult, mert alig vannak barátai, azok is már ezer éve megvannak neki viszont nem az országban élnek sajnos már.
2014. márc. 23. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond.
2014. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak túlaggódod
2014. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor semmit gond, ne generáld a feszültséget! :)
2014. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nektek nem szokott ilyen érzésetek lenni, h ki akarjátok sajátítani a pasitokat? Tisztában vagyok vele h beteges de néha azt érzem h féltékeny vagyok mindenkire aki a közelében lehet mikor én épp nem.
2014. márc. 23. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Normális embernek ilyesmi eszébe sem jut. Kissé beteges. És az is beteges, hogy másfél év alatt mindössze kétszer ment el nélküled. Ez egészségtelen... Ha folyton egymás seggében vagytok, előbb-utóbb egymásra untok. Arról nem is beszélve, hogy két külön emberről van szó. Nem értem miért ne lehetne külön elmenni. Én tuti szervezek hetente 2-3 programot a barátom nélkül, ő is nélkülem. Utána annyival izgalmasabban és eseménydúsabban telik az idő amikor együtt vagyunk. :)

Tinik vagytok?

2014. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!