Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy néha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha úgy érzem, kellene már egy komoly barátnő, de miután véggigondolom, hogy ez mennyi minden kényelmetlenséggel és lemondással járna, el is hessegetem magamtól a gondolatot?

Figyelt kérdés
...és egyetlen porcikám sem kívánja, ha józanul gondolkodom.
2014. márc. 23. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért van, mert úgy gondolod sok lemondással járna egy komoly barátnő, és ezt nem akarod vállalni. Meg is magyaráztad a válaszod, nem értem mi a kérdés.
2014. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert közben megjön az eszed!
2014. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele.. Aztán megismertem őt és az egész megváltozott. Nem kötelességként érzem hogy vele legyek mint mikor nem volt még senki se. Hanem én szeretném pont hogy minden porcikám azt akarja hogy vele legyek. Csodás vele egész nap vele lennék. Ő lenyűgöző :) F
2014. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert nem találtál jelenleg olyat, aki érdekelne annyira, hogy ne érezd kötelességnek és tehernek. Nem is kell folyton kapcsolatban lenni, egészségtelen. Én is jelenleg ebben a helyzetben vagyok, tök jól megvagyok egyedül, szabadon, néha szembe jut, hogy nem lenne rossz egy pasi, de aztán rájövök, hogy mennyi energiámat és időmet felemésztené, és máris elmegy a kedvem tőle. Jó így, majd ha jön valaki aki különslegs számomra, már nem fogom így érezni.
2014. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!