Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hátrány, probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hátrány, probléma ha a pasi ugyanolyan magas, vagy csak kicsivel magasabb nálam?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon magasra nőttem, 178-179 centi vagyok (attól függ mikor mérem). Mindig nagyon frusztrált ez a dolog, nagyon utálok ilyen nagyon magas lenni, főleg hogy a pasik is azt szeretik ha egy nő alacsonyabb náluk. Az eddigi pasijaim mind 185 centinél magasabbak voltak, viszont most megismerkedtem valakivel aki 180 centi körül van. Nem lesz az zavaró hogy nem igazán magasabb nálam, csak kicsivel? Főleg ha van a cipőmnek egy kis sarka is?

Testalkatra kifejezetten vékony vagyok, a kiszemelten pedig erős testalkatú, szóval legalább amiatt nem fő a fejem hogy még könnyebb is nálam.:D

De tényleg, mik a tapasztalatoki a mindennapi életben, nem zavaró ez? Egyik félnek sem?

24/L


2014. márc. 23. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok az alacsonyabb, kb 5 centivel és nincs gond.



23/F

2014. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!:)
2014. márc. 23. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha akkora vagy 1-2 cm-vel magasabb csak a fiú, mint én. A hétköznapokban inkább laposban járok a kényelem miatt. Munkába néha magassarkú, de ugye ott nincs velem a párom :) Alkalmakkor nem nem érdekel, hogy kicsit magasabb leszek egy magassarkúban.

Persze ha már eleve 5-10 cm-vel alacsonyabb lenne és én meg felhúznék egy 10 cm-es cipőt, az már elég fura látvány lenne :)

2014. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy vagyok vele, hogy általában lapos talpú, vagy nagyon kicsi sarkú cipőkben járok, csak alkalmakra veszek fel magasabb sarkút, akkor is max. 6-7 centiset. Azt meg néha csak kibírjuk valahogy.:)
2014. márc. 23. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A nők többségét sajnos ez zavarja. Nekem mondjuk bejönne. Tetszenek a magas nők és nem kéne hajolgatnom:P
2014. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alig vagyok 165centi, de büszkén sétáltam kézenfogva egy 175centi magas, hozzád hasonlóan vékony alkatú, modellnek is simán mondható lánnyal...
2014. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!