Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire számít nálatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire számít nálatok, hogy egy lány milyen illatot visel? Ha nem tetszik az illat, akkor már a lány sem, ha eleinte tetszett?

Figyelt kérdés
Ha van kedvenc illatotok, amit egy nő visel, kérlek írjátok le azt is!
2014. márc. 24. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok pasi de igazából szerintem az illat egy fontos tényező
2014. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pár illat van amit nagyon nem szeretek pl. erős gyümölcsös illat vagy pl kókusz..

Többi jöhet!

2014. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Tudom,hogy elég cinkes,de volt már rá példa,hogy csak a csaj parfümjétől begerjedtem.:D
2014. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem cinkes. :D
2014. márc. 24. 23:56
 5/9 Mr. Truth ***** válasza:
Én a harangvirág illatú parfümtöl vagyok felspannolva. Egyik kedvenc illatom, de annyira azért nem fontos hogy ez miatt menjen el a kapcsolat... Ha tetszik a lány akkor ugyis megbeszéljük ezeket :)
2014. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs, és soha nem is érdekel, hogy parfümözi-e magát a lány vagy sem. Nem attól fogok beindulni rá hogy magára öntött-e egy vödör pacsulit.
2014. márc. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A feleségem ugyanazt a dezodort használja mint amikor összejöttünk, ezért nagyon hozzá kötöm.

Diszkrét parfümöt használ, ami nagyon illik hozzá, az üvegből nem szeretem, nem is valasztottam volna, ha nem érzemrajta.( davidoff)

Viszont leginkább a sajátt illatát kedvelem. Amikor semmi nincs rajta, mikor már a tusfürdő épen nem érződik, pl reggel, mert éjjelre nem dezodorozza magát.

Nagyon enyhén érezni.


Prfűmök: utálom, ha tolakodik, ha valaki kiszálla liftből, és ottmarad, ha 1 men kívül érzem.

A kellemes, akár idegentől is, ha amikor kezet fogunk, vagy véletlenül közelebbhajol.

Viszont a "cukorka" illatokat utálom..kifejezetten hanyingert kapok a nem tudom ki( valami női név) "alma" illattol..míg a párom kedveli, ezért rémlik a neve, de nem használja

2014. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leszbikus lány vagyok és fontos számomra az illat. De legtöbbször a parfüm és a lány illatának a kombinációja a legjobb. És igen, ha nem jó ez az illat, akkor elég nehéz a helyzet.
2014. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a vattacukorra nagyon gerjedek. Nem tudom miért, de amikor odasimul hozzád az adott lány, és megérzed az illatát, kedved lenne szint "beleharapni", ölelni, és soha el nem engedni. Persze ez nem minden. Kell hogy legyen stílusa, és ne legyen feszült, prűd személyisége
2014. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!