Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar ez engem ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ez engem ennyire?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több mint 1 éve együt vagyunk.

Ő a kapcsolatunk elött bulisabb volt én meg mondhatni " normális srác aki nem használja ki a nőket".

Jól érzem vele magam, de ő neki több partnere volt olyan téren mint nekem és egyéjszakás kalandja is volt. Ez akárhányszor eszembejut, nagyon ideges és feszült vagyok. Főleg, hogy többször egy buszon is utazunk azzal a sráccal, aki meghurkolta.

Miért lehet ez? Nem szeretem eléggé, vagy nekem is ez hiányzik az életemből? 18F


2014. márc. 25. 03:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert mindíg hasonlítgat valamelyik kalandjához vagy csak mindíg felhozza... Ha nem így van, akkor meg hagyd az agyad pihenni, ha ezt folytatod csak rosszabb lesz. Ne foglalkozz a multal még ha látod is a buszon akit... mer' mit tudsz tenni? Ugyan már...
2014. márc. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mert könnyű csajjal jársz.
2014. márc. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!