Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszú az exen. Bosszú mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszú az exen. Bosszú mindenkin. Meg fogok változni valaha?

Figyelt kérdés
Az exem.számtalanszor megalázott nagyon durván.Most fordult a kocka,rengeteg fiúval találkozgatok,ajándékokat kapok,folyton keresnek,többen szeretnék,hogy a barátnőjűk legyek.Bevallom élvezem ezt a helyzetet nagyon.Mégha csak azért is teszik ezeket mert szexben reménykednek,nekem akkor is tetszik.Eddig rongynak éreztem magam az exem mellett,most viszont ellenkezőleg.Az exem tud róluk,most fogta fel,hogy elvesztett,hogy igenis 'kelendő' vagyok.Teper,kapar,keres stb.Tudom,hogy érez is valamit.A problémám az,hogy én miatta megváltoztam.Előtte nagyon rendes voltam a fiúkkal most viszont mégha tetszik is valaki,akkor találkozok vele csak ha unatkozok,és max 2-3hétig ameddig még mindenki kedves.Ha úgy érzem valaki nagyon megfog,nem találkozom vele többet.Most az exemet is addig fogom húzni ameddig csak lehet,aztán eldobom.Mindenkit akivel találkozgatok közel engedem magamhoz, majd ellököm.A kérdésekre,hogy lennék e valamelyik barátnője azt mondom még várjunk.Aztán húzom az agyukat,majd nem találkozom velük többet.Mindenkivel csak játszok.Tudom szemét vagyok de ez annyira belémrögzült már,hogy én ezt élvezem meg stb,hogy igazából most nem érdekel még,de félek,hogy így egyedül halok majd meg:D Vagy lesz valaki aki annyira megfog,hogy nem leszek képes játszani vele és nem fogok tudni nemet mondani a következő találkozóra?Ha valakit ér egy nagy csalódás,lehetséges,hogy ennyire (visszafordíthatatlanul!?) megváltozik a személyisége?Félek a karmátől,félek,hogy visszakapom ezt a sorstól majd.A baráti körömbe van egy fiú,aki ugyanígy változott meg egy csalódás után (különbség annyi,hogy ő le is fekszik akikkel találkozgat)
2014. márc. 25. 04:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez egy ördögi kör. Veled így bántak, így te is így bánsz majd másokkal, akik szintén megbántva érzik majd magukat, és megint másokon bosszulják meg. Majd valaki csak abbahagyja. :)
2014. márc. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eléggé szar és gyerekes viselkedés, gondolj csak bele, hogy te még ezért mit fogsz visszakapni és aztán majd rinyálhat a szád.
2014. márc. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két dolog lehetséges:

1: Vagy megtalálod azt a srácot aki miatt ezt abbahagyod.

2: Senkit nem fogsz ezután találni mert minden srác elkerül emiatt.

Azért szerintem amit csinálsz az vicces. Nekem sem volt leányálom az exemmel a kapcsolatom sőt, nagyon rossz volt a végén már. Engem is megaláztak de én nem lettem ilyen. Ha találni akarsz valakit aki tényleg szeretne, akkor ne ezt a baromságot csináld, emiatt lesznek a pasik is akivel kiszúrtál olyanok mint az exed. Csak a többi nővel, és pasival szúrsz ki.

2014. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de kissé gyerekes és éretlen viselkedés ez.
2014. márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Moszuke ***** válasza:

ilyen gyerekes dolgokat csak hasonlóan éretlen emberekkel játszhatsz.

azzal meg semmi baj nincs, mert legalább tanulhatnak belőle.

2014. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól esik akkor csináld. A sorstól mindent vissza fogunk kapni. :D
2014. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!