Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az, hogy a házasságnál az egyik embernek több pénze van?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 24 évesek vagyunk. Valószínűleg 1 éven belül összeházasodunk. Nekem kb van 100 ezer Ft megtakarított pénzem, barátnőmnek meg 3 millió, mert a szüleinek egész jól megy a bolt. Nem kellemetlen, hogy szinte én nulla pénzt tudok majd beleadni a közös életkezdésbe?
2014. márc. 25. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ez fordítva van, mert párom jól keres míg én annyira nem. Szerintem nem gáz, jó persze valamennyire zavaró de nem neki hanem neked, meg az én estemben nekem.
2014. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Házassági vagyonjogi szerződést kell csináltatni.
2014. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem adta be a "közös életkezdésbe". A szüleitől kapott pénze az az övé, különvagyonnak számít.
2014. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annak az esélye, hogy a választott párod ugyan olyan anyagi helyzetben legyen mint te elég kicsi. Szóval nem értem hol itt a probléma? Ha a párodnak nem gond akkor neked miért?
2014. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A lényeg,hogy ha abból vezs valamt, akkor az hazasság után is az övé.

Mert házasság előtt szerzett vagyon..

Serintem intelligens emberek közt ez nem jelent godot, tudják kezelni, és inkább örülnek,mhogy nem mindketen "csórók"

A pénzesebb félnek rendszerint nem okoz gondot, inkább a a kevésbé penzes szokott problémázni, főleg ha ő a férfi.

2014. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ket ember kozul az egyik mindig gazdagabb, ezen nem kell problemazni szerintem. Lehet hogy tiz ev mulva meg te ketszerannyit keresel majd mint o.
2014. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PearlDiver ***** válasza:
Viszont ha ez téged komolyan zavar, akkor ne siessétek el a házasságot, nyugodtan várjatok még 2-3 évet amíg pl. kialakítod a saját egzisztenciádat. Inkább legyen hosszú jegyesség, mint stresszes házasság.
2014. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyet láttam már. Egy egy jól működő kapcsolatban nem probléma. Ha normálisan dolgozol, akkor nem gond. Ebből csak akkor lehet baj, ha a jövőben nem akarsz beleadni semmit a közös dolgok megszerzésébe, esetleg munkakerülő vagy, elvárod, hogy a másik fél tartson el, stb.
2014. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút nem gáz. Apukám egy csóró alak, de dolgozik rendesen, anyukám pedig tele van pénzzel és sosem volt gond ebből.
2014. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!