Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a lányok, hogy "minden pasi egyforma"?

Figyelt kérdés
Az ilyen lányok, azért mondják ezt, mert magasak az elvárásaik és a rosszfius pasik vonzzák őket és netán ezért sokat csalódnak. Miért mondják ezt a lányok, amikor annyi aranyos, rendes fiú van, vagy azok a fiúk nem kellenek, mert unalmasak, rondák, férfiatlanok stb. és őket nem tekintik férfiaknak?
2014. márc. 25. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
mert nem találkoztak még veled. :D
2014. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valamivel meg kell magyarázni a kudarcaikat a pasik terén :) 24/F
2014. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noydra ***** válasza:
Megint a szar rosszfiú-jófiú baromság...
2014. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt megválaszoltad a dolgot. Továbbá a legtöbb embernek (és így a legtöbb nőnek is) nincs élete. Nem érdekli őket semmi, nem akarnak csinálni semmit, nincs valódi hobbijuk. Az ilyen emberek nyugodt, ideális helyzetben unatkoznak. Mivel a kreatív és értelmes dolgok nem foglalkoztatják őket, ezért csak szándékos problémagyártással tudják elterelni a saját figyelmüket. Az emberek imádnak szenvedni, ezért olyan embert keresnek maguk mellé, akik erre lehetőséget nyújtanak. Ezért van az hogy például a nők vonzódnak a rossz fiúkhoz ... nincs életük és kell valaki melléjük, akikkel lehet követni a rinyálós, szerelmes filmekben látott szenvedéssel és teli forgatókönyvet.


Keress intelligens lányokat, akiknek van hobbijuk, megvalósítják önmagukat, netalántán érdekes a szakmájuk. Velük nem lesz ilyen gondod.

2014. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
- és
2014. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól mondtad, meg előttem is. Valamire rá kell fogni a sok kudarcot.


Én például sose mondtam ezt, mert egyáltalán nem értek vele egyet. Bár tény, hogy elég jó emberismerő vagyok, ezért nem vernek át folyamatosan. Csalódások vannak, de azokat igazából nem róhatom fel senkinek, egyszerűen csak így alakult.


23N

2014. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A jó és rosszfiús részre inkább nem válaszolok, mert szerintem az egész bullshit..


előző voltam

2014. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy sablon szöveg....nem igy van. Mint ahogy mi nők is különbözőek vagyunk....viszont vannak "pasis" megnyilvánulások, ezért skatulyázza be sok nő a pasikat egy kategóriába, mert igy sokmindent "meg tudnak magyarázni" maguknak :)
2014. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:

sztem ez hozzáállás kérdése. Én pár (esetleg sok) keserű tapasztalat után sem ítélem el az egész férfinemet.

A másik meg az, h sosincs olyan, h csak az egyik hibás. Én azt vallom, h mkivel csak azt lehet megtenni, amit hagynak h megtegyenek vele. Ha haragszom a másikra, akkor magamra is kell, h haragudjak.

2014. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akik azt mondják,hogy minden pasi egyforma,azoknak üzenem,hogy talán nem kellett volna kipróbálni mindet ..
2014. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!