Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek vagy ne? Első talira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy ne? Első talira azért mégsem nekem kellene menni a fiúhoz.

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy fiút, kb. egy hónapja. Még nem találkoztunk, mert távol lakunk egymástól. Mindennap beszélünk, neten, telefon, skype-on is láttuk egymást. A munkája miatt nem tud eljönni hozzám. Azt akarja, hogy én menjek hozzá. Na de első talira menjek egy fiúhoz, úgy hogy több napot együtt legyünk? Mit csináljak? Ráadásul együtt lenne jó ünnepelni a szülinapunkat, mert holnap és holnap után lesz.
2014. márc. 25. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Több napra semmi képpen se:)

Nekemis volt már ilyen,hogy menjek a pasihoz(1napra) de visszautasítottam:)

2014. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

És miért nem lehet pl a közeli városba megbeszélni, ami kettőtök között van?


Ha én fehérvári vagyok a srác meg gödöllői akkor Budapest egy opció, azért nem kell gödöllőre elvergődnöm.

2014. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Félek, hogy minden jó lesz, megkapja amit akar... és dob. Nem tudok egy nap jönni menni, mert 5 óra csak az odaút.
2014. márc. 25. 13:01
 4/17 anonim ***** válasza:

hát szerintem nyugodtan elmehetsz hozzá, más nem hazamész!

Ha tetszik a srác és szeretnél tőle valamit akkor ne habozz, más nem egy jót szexeltek és kész :)

2014. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A srác Pest megyei én meg Nyíregyházán túl lakom.
2014. márc. 25. 13:02
 6/17 anonim ***** válasza:

#2

Fehérvári vagy? :P

2014. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Költőnő? ***** válasza:
nehéz kérdés. Én mképp megoldanám másképp a szállásom. Max nem lesz rá szükség.
2014. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7-es válaszolónak igaza van. Csak van ismerősöd Bp-en... Kérd meg had aludj ott egy éjszakát. Nappal együtt lennétek és az ismerősödhöz mennél aludni, akiben megbízol.
2014. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:
pest megye az am mit takar?
2014. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, de ő most vár kisbabát, és kicsi a lakásuk...Vagy egy közeli fiú haverom, de ő telebeszélni a fejem, hogy ki való hozzám, és ki nem. :-)
2014. márc. 25. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!