Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat ez a fiú tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a fiú tőlem? Csak szórakozik velem? Én keressem? L/20

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 24 éves és 3 éve ismerjük egymást. Egyszer elmentem vele találkozóra ahol olyanokat mondott hogy szép vagyok, de utána nem keresett egy jó ideig. Egyszer csak úgy a semmiből hónapok után felkeresett telefonon, de én nem értem rá vele találkozni, mondtam neki találkozzunk a jövő héten, de azóta megint nem keresett.
2014. márc. 25. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha nem fog jövőhétig keresni hagyd a fenébe.
2014. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem keresett meg, már 1 hónapja volt hogy ezt mondtam.
2014. márc. 25. 14:10
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a fenébe, keress mást.
2014. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Meg amikor találkoztam vele utána se keresett.
2014. márc. 25. 14:11
 5/19 A kérdező kommentje:
Amúgy nem volt köztünk semmi.
2014. márc. 25. 14:11
 6/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg másnál is próbálkozik és ott gyorsabban haladnak a dolgok.
2014. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy nem vagy az esete,mert akkor jobban rád hajtana.
2014. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igazából amikor elhívott találkozni csak úgy elhívott találkozni nem randira hívott. Csak furcsa hogy ilyeneket mondott hogy legközelebb puszit is adhatnék neki. Találkozni is mindig csak akkor hív amikor nekem nem jó, pedig tudnánk talizni mert nem messze lakunk egymástól.
2014. márc. 25. 14:16
 9/19 Költőnő? ***** válasza:

sztem meg legyen tartásod és ne rohangássz utána kénye-kedve szerint. Nekem a leírtakból nagyon súlyos a gyanúm, h csak talonban vagy tartva.

Aki akar vmit a másiktól és tényleg, az teszi, nem tűnik el.

2014. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad,valószínűleg csak barátnak tart,ha akarna tőled valamit akkor sokkal sűrűbben keresne.
2014. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!