Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem a mostohatesómmal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a mostohatesómmal. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hónapja Anyukám összeköltözött a barátjával....akinek van 1 fia.A fia nem lakik velünk de nagyon sokszor átjön és ott alszik.Ebbe csakazvolt a gáz hogy egy francia ágyban kellet aludnunk... és bár először nem jött be de aztán nagyon megszerettem és végül beleszeretem...:))

Egyik este odabújt hozzám és azt mondta hogy ő nem bírjaki nélkülem..<33és megcsókolt..és összejöttünk .......

Pár héttel később este mielőtt elaludtunk azt mondta hogy ő nagyon szeret és nem akar elveszíteni de ez nagyon rossz így.....és hogy jobb lenne ha szakítanánk ....

ÉN elkezdtem sírni és ő utoljára megcsókolt és utána azt mondta:

-Figyelj te vagy életem szerelme de a mostohatesóm vagy és ez nekem is nagyon fáj:((

Aztán megöleltés még kb 20 percig ölelt aztán elaludtunk................hát ennyi mostmit tegyek szívem széttört és hát az övé is...Mit tegyek??? :O :(((

KÉrlek segítsetek


2014. márc. 25. 15:06
 1/10 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy basszon meg es ha tetszik neki akk maradjatok egyutt
2014. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló nagyon jól mondja.


Szerintem nagyon sok ember fantáziáját izgatja egy hasonló szituáció. Csak a legtöbb embernek nem váltak el a szülei/nincs mostohaszülője/a mostohatesója nem vele közel egykorú, nem ellentétes nemű/nem jön be az egyik a másiknak.


Szóval a valóságban sok buktatója van, de ha ti az előbb felsoroltakat kiküszöböltétek, az nagyon király.

2014. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez édes! <3 Mondd meg neki hogy nem vagytok vérszerinti rokonok! Simán lehetnétek együtt ha szeretne!
2014. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 3-as jól mondja. Ezt kell mondani.
2014. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem közös sem az apátok, sem az anyátok (vér szerint), akkor nyugodtan járhattok.
2014. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát igen ..csak ez nagyon fura..meg nem is tudom n nagyon szeretem őt :))

3-4kösszii<3

2014. márc. 25. 15:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehettek együtt hisz nem vagytok vérrokonságban ! :)
2014. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hát van megoldása, 3-4 jól mondja. Nincs sok közötök egymáshoz családi ág téren, szóval mehet a dolog.
2014. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszii mindenkinek a válaszokat....:)

Remélem sikerül összehozni..:(

2014. márc. 25. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsiságból: mennyi idősek vagytok?
2014. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!