Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy a volt barátom újra belém szeressen?

Figyelt kérdés

Tegnap szakított velem a barátom..2 hónapot voltunk együtt,előtte 2 évet legjobb barátok voltunk,egyben osztálytársak vagyunk.

Mielőtt összejöttünk volna,kb 4-5 hónapot hónapot ˝szenvedett˝ értem..udvarolgatott,féltékenykedett,próbáld megszerezni,ami végül sikerült is :)

Az elején minden jó volt,kb 1,5 hónapig..Suliban jött szünetekben,hazakísért mindennap,hétvégéket együtt töltöttük.Minden perfect volt..éreztem,hogy szeret teljes szívéből.Bizonyította,mondta is..Még múlt héten is mondta,hogy büszke rám,hogy én vagyok a barátnője,mert övé a legjobb csaj az osztályból.(mert minden fiú nyomul rám meg tetszek nekik)

Aztán 2-3 hete valami megromlott,nem jött szünetben,ha odamentem elment,hétvégéken azt sem tudtam hol van,neten vissza sem írt.Voltak napok,amikor nem is beszéltünk...

Tegnap odamentem hozzá megkérdezni,hogy mi van most velünk..Gondoltam,hogy majd megbeszéljük,hogy mi a baj és új lappal indítunk,minden a régi lesz..Erre azt mondta,hogy nem megy..elmúltak az érzései..meg zavarja,hogy az osztályban nem tudunk kibontakozni,mint egy pár.Meg a fiúk mindig ilyen vicces beszólogatásokkal heccelték..és mondta,hogy ezek is bántják..De azért szeretne a barátom maradni,meg,ha bármi bajom van ő itt van nekem..

Mindenki azt hiszi,hogy én szakítottam vele,mivel mindenkinek mondta,hogy mennyire szeret meg megfogta velem az Isten lábát..Tehát nem értem.Létezik,hogy egyik pillanatról a másikra elmúlnak az érzései?

Csak feltudom eleveníteni azokat a dolgokat,amiket megszeretett bennem..

Tesóm szerint tegyem féltékennyé,és,ha érdeklem még,akkor elkezd teperni..De ma is..minden órán vagy hatszor hátra pillantott,de rögtön elkapja a fejét..

17L


2014. márc. 25. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon fiatal vagy még, meg ő is, de ha csak ezért szakított veled nagyon buta.
2014. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja,hogy majd rájön,hogy hülye volt és jön majd vissza könyörögni..Csak attól félek,hogy majd akkor fog csak rájönni,ha én már túl leszek rajta..
2014. márc. 25. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen sraccal nem kell foglalkozni. Szerintem (igaz nem ismerem,de) nem az erzesei multak el, hanem uj baratno kerult szoba...

Am ez a "szerezzukvisszaazexet" dolog butasag/felesleges, olyan, mintha a doglott kutyadnak dobalnad a labdat.

2014. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az osztályban nem tudtok kibontakozni? Nem is kell. Oda tanulni mentek. Iskola után lehettek együtt. Nem is tartozik az osztálytársakra. Emiatt tényleg kár, ha vége van...
2014. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kolosszus22 ***** válasza:

Éretlen gondolkodásod van nagyon, egy kicsit el vagy telve magadtól úgy érzem. Mellesleg egy olyan lány akiért szenvedni kell régen rossz, nagy nehezen megszerzett téged, nagy kegyesen beadtad a derekad, aztán lehet rájött mégsem vagy olyan nagy durranás, van ez így. El kell fogadni, ő úgy érzi nem vagy hozzá való, a "féltékennyé tevés" meg egy újabb gyerekes játszma lenne csak. Vagy ha annyira kell neked, most szenvedj te érte.

26F

2014. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül raktam a szenvedést idézőjelbe. :)

Szenvedtem én is érte pár évvel ezelőtt,akkor még túl fiatalok voltunk..

De hidd el,most is elég keservesen szenvedek miatta.Ha tudod,hogy milyen érzés,hogy egyik nap minden jó,szereted a párodat és mindent megadnál érte,hogy együtt legyetek,aztán jön az a duma,hogy neki elmúltak az érzései és te ott maradsz egyedül..akkor szerintem nem mondhatod azt rám,hogy sokra tartom magam :)

Végülis ő játszott ki engem..Beleszerettem,aztán amikor rám unt eldob,mint aki sose jelentett neki semmit..:)

2014. márc. 25. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom, alig tudtok beszélgetni.

Ha egy problémát meg akartok beszélni, ehhez több kell.

Próbálj meg vele iskolán kívül találkozni, és ott beszéljétek meg a dolgokat.

Nem kell nektek az iskolában is mutatni, hogy mi van köztetek... a kibicek senkit nem érdekelnek. Rólatok van szó: döntsétek el ti, hogy összeilletek-e.

2014. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem látom éretlennek a leveledet.

Nagyon is megértem elejétől végéig, hogy ez mit jelent, amit leírtál.

Ötletem az sajnos nincsen, csak azért szóltam hozzá, mert igazságtalannak éreztem kolosszus22 hozzászólását, és annyit akartam mondani, hogy én úgy látom, hogy te nagyon is jól fogalmaztad meg a dolgokat, és teljesen jogos, hogy becsapva érzed magad.

2014. márc. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. márc. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!