Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan nők akik megtenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik megtennék, hogy párkapcsolatban is csak akkor adnának szexet ha pénzt (vagy egyéb juttatást) kérnének érte?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem ez nagy vágyam, hogy a szexualitás álltal irányítson a társam. Sőt, hogy alázzon is azzal, hogy ebben sokkal nagyobb a hatalma.

2014. márc. 25. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőmet támogatja anyagilag a pasija (sőt, elég luxusos élete is van), de normálisan kezdődött a kapcsolatuk, nem ez a fő dolog.
2014. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menjél ku.rvázni.
2014. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez a legegyszerűbb haver. Járj k*rvázni:

1) mindig perkálnod kell, az tuti,

2) ha akarod, úgy megaláz, hogy nem kelsz fel órákig,

3) minden nap más nőd lehet, nem féltékenykedik, nem mondja, hogy szedd össze a zoknikat, és nem szól rád, mert inni mész este a haverokkal. :)

2014. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam már.. még dominánál is... Csak már komoly barátnő kéne akivel lehet család is, hisz 35 vagyok.
2014. márc. 25. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbbjük ilyen, csak az árban vannak különbségek.

Ja és persze keményen tagadják...

2014. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, tagadják. Hisz ez sértené az egojukat. Nekem meg az lenne jó, ha ez nyíltan ki lenne mondva, kertelés nélkül, s ne fondorlatokkal. Kb. mint egy bdsm szerepjáték.
2014. márc. 26. 07:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenáron fizetni szeretnél?


A szexualitásodon lehet uralkodni egy erényövvel is :)

2014. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hisz minden nő ilyen! Téged még sose zsaroltak szexel? Hányszor fizetett a csajod étteremben, vagy szórakozóhelyen? Vagy próbált az ágyban szex közben manipulálni. Amikor kirándulni akart. Persze, hogy nem ő fizetné.
2015. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!