Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Szerintem igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Szerintem igen, de mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban vágyom arra, hogy legyen mellett vki. Aki elmondja ezerszer hogy mennyire szeret, akit viszont szerethetek, vigyáz rám.. és erre már nem érzem elégnek a szüleimet :( sajnos nem nagyon érdeklődnek a fiúk

14,5/L



2014. márc. 25. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

1000x szeretlek.

vigyázok rád.


de nem tudom ki vagy és nem ismerlek.

2014. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már van kire vigyáznom. Ő csodálatos. :)
2014. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem azért, de elég gyerekes hogy odabiggyesztettél egy felet az életkorodhoz :D

Na de a kérdésre válaszolva, normális teljesen :) dolgoznak a hormonok, nekem is ezt mondták. Én is így érzek. Biztos még egy csomó fiatal érez így

2014. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mindig azt érzem, hogy jó lenne mellette lenni és megölelni. De aggódom, hogy nem szeret.
2014. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!