Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek könnyen jött a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek könnyen jött a szerelem, párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatok könnyen jöttek. 3 komoly kapcsolat, a 2. után egy 3 hónapos és ott lettem szerelmes...

Azóta minden fáj! Nem tudom feledni! A szerelem nem jön könnyen és azt nem én és nem te választod...

2014. márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szerelem egész könnyen jött...
2014. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem a legutóbbi szerelem könnyen jött, de nem megy valami könnyen, pedig már jó lenne elfelejteni.
2014. márc. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Lina93 ***** válasza:

A szerelem könnyen...

A kapcsolat az már kicsit kényesebb téma.

2014. márc. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3-as én az 1-es vagyok, ha sikerülne elfelejteni megírhatnád a receptet... 1,5 éve szenvedek, nagyon nem jó!!! 28/F
2014. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jó, én még csak fél éve szenvedek :D pedig már ezért is szégyellem magam. nem is mondom senkinek :D
2014. márc. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld... Nincs mit szégyellni rajta. Annál inkább nehezebb együtt élni vele.
2014. márc. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Már hónapokkal ezelőtt mindenki hülyének nézett, hogy még mindig itt vagyok elakadva, mert tök rövid volt az egész. ezért már nem is beszélek róla senkinek. úgy teszek, mintha túl lennék rajta... Nem kell a külvilágak tudnia, ha az ember bolond :)
2014. márc. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem is kiröhögtek, de már én is megtanultam nyíltan befogni a szám. A többire még nem jöttem rá :)
2014. márc. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor nagyin nem gondoltam könnyűnek..

Az egész folyamatot, párkapcsolatokat úgy általaban..a szerelmeket..

Nehéznek tartottam..

Most házason, még csak 6 év kapcsolattal mögöttünk, azt gondolom könnyen ment/ jött


Kaptam pofont az élettől, amitől meg akartam alni...de utóbb

2014. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!