Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehet tartósabb, elmélyültebb kapcsolat? Szerelem, vonzalom első látásra vagy a barátságból lassan kialakuló szerelem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
őszintén szólván bármelyik, mindkettőben volt már részem, mindkettő jó volt.
2014. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Másodikra szavazok, szerintem sokkal tartósabb. Mivel egy barátságban tudtok egymás "disznóságairól" az sztem nem mélyül el annyira, így nem is lesz olyan fellángoló érzés, mint egy szerelem, ezért sokkal hosszabb távon megmaradhat. Igaz nem olyan elsöprő érzés, de egy bizonyos kor felett, 30+ megtanulod értékelni.
2014. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a szerelem első látásra szavazok. Főleg azért mert én egy ilyen kapcsolatban élek már majdnem 3 éve. Tökéletesen működik. De a másik is ugyan így működhet. Igazából ez inkább az embereken múlik nem azon hogy ismerkedtek meg.
2014. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a második a tartósabb , mert a szerelem elmúlik a szeretet és a barátság megmarad , és erősebb lehet néhány civódásnál
2014. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

De egy szerelem első látásra, is lehet szerelem úgy hogy közben a legjobb barátok vagytok. Nekem is a párom a legjobb barátom.

2014. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bármelyikből. Sokan a másodikat írják, de ott meg meg van a veszélye, hogy később is csak olyan barátfélék lesznek a kapcsolat alatt és azért mennek szét, mert ennél többre vágynak. Az elsőnél meg ugye az a veszély, hogy amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan megy.

Nekem volt már minkét féle, ezért gondolom, hogy bármitől kialakulhat tartós kapcsolat, nincsen rá szabály. És a lassú haladás sem garancia egy jó tartós kapcsolatra.

2014. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Másodikra szavazok, mert ebben a helyzetben mindkét fél ismeri egymás tulajdonságát tudja mire számíthat egy ilyen kapcsolatnak nagyobb esélye is van, mint az elsőnek sztem.
2014. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább emberfüggő. bár bevallom, a másodikban még sosem volt részem, barátokkal nem kezdek, nem véletlenül vagyunk csak barátok. de ettől függetlenül mondom, hogy inkább a felektől függ, mert a szerelem, vonzalom első látásra idővel átalakulhat, én is a legjobb barátomnak tartom a barátom, szerintem a kettő az abszolút összefügg... mármint, ha már megvan a szerelem, és kellő időt töltetek együtt, és kellően sokmindent megbeszéltek, csomó közös élményetek lesz, akkor akarva-akaratlanul is, de nagyon jó barátok is lesztek egyben. legalábbis nálam ez mindig így működött...
2014. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért a szerelem és a vonzalom közt van egy nagy különbség. Valamiféle vonzalomnak már elsőre me kell lennie, szerelemnek meg csak később.

Ha elsőre szerelmes vagy, akkor nagy az esélye h megszívod, már csak azért is mert ez általában inkább egyoldalú.

Egy érett ember érzéseinek felkeltéséhez IDŐ kell.

2014. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:
96%

Utolsóval értek egyet, persze a "szerelem első látásra" is bejöhet, de tény, hogy aki érettebb az nem kapkodja el a dolgokat, mert tudja, hogy sok buktató lehet a dologban, a hirtelen jött nagy enyelgésekből, "szerelemből" gyakran rövid távon nagy pofára esés lesz.

26F

2014. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!