Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy másik lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bookaholic kérdése:

A barátom egy másik lánynak írogarja, hogy hiányzik neki meg reméli hogy beszélhetnek. (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy mielőtt összejöttünk teljesen odáig volt a csajért. Szerintetek van okom féltékenynek lenni?

2014. márc. 26. 09:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ha már egy másik lánynak írja azt hogy hiányzik, akkor van egy kis félnivalód. De szerintem ezt barátoddal tisztázni kellene hogy mi célból írta ezt. Baráti vagy talán többet akar tőle.Mert ha baráti célból írja akkor nem kell félned. De ha többet akar, akkor aztán van félnivalód.
2014. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még szép h van. Kevés vagy neki, mint mackósajtban a brummogás!
2014. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, de szerintem ezt beszéld meg vele mielött kiakadsz és olyat csinálsz amit megbánnál.
2014. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem kéne annyit olvasnod.
2014. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 Lehet hogy igazad van, de nem tudod miért tettem.


Lehet, hogy baráti célból írta de kicsot nehéz ezt elhinni azok után amit a lány iránt érzett..

2014. márc. 26. 10:33
 6/13 anonim ***** válasza:
ez nem baráti.
2014. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Totál balek vagy ha elhiszed.
2014. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 PearlDiver ***** válasza:
Egy normális srácnak nem hiányzik másik lány, ha van barátnője. Szóval ő vagy nem normális, vagy gondok vannak a kötődésével. Próbáld meg megbeszélni vele, hogy mit érez, hogy áll kettőtök között, mit akar egyáltalán - mert annak nincs értelme, hogy veled legyen, ha nem téged szeret. Csak hát ezt illene bevallania mégis.
2014. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta már, hogy szerelmes belém. És lehet hogy baráti volt az a levél, meg hogy írogat neki, csak ezt nekem nehezemre esik elfogadni meg elhinni, mert láttam mennyire kiakadt mikor úgy volt, hogy többet nem beszél vele a lány.
2014. márc. 26. 16:08
 10/13 PearlDiver ***** válasza:
A fiúk mondanak mindenfélét... de ezt egy férfi be is bizonyítja. Ha szerelmes beléd, akkor te vagy neki a minden, és semmi szüksége más lányra - barátai persze lehetnek, de egy barát az nem hiányzik annyira, ha a szerelmével lehet.
2014. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!