Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Volt barátomról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Volt barátomról lenne szó.

Figyelt kérdés
Mikor együtt voltunk nem kaptam tőle szinte semmit, én igyekeztem mindent megadni neki, ő meg semmire sem volt képes, nem volt semmivel sem elégedett, pedig szívemet-lelkemet kitettem érte. Most meg van barátnője (nem vagyok nagyképű, nem tartom magam szépnek, de ez a lány kivételesen csúnya, meg nem túl eszes, de nem is a külső a lényeg..de azért na) és neki vesz mindent, virágot, ajándékokat névnapjára/karácsonyra stb (mert nekem nem vett soha semmit), meg megy vele ide-oda. Arra lennék kíváncsi, hogy én miért nem érdemeltem meg ezt? Az a lány meg miért érdemli meg? Szerintetek megkérdezzem tőle ezt? Mert sajnos ezen jár az agyam, hogy mit rontottam el?
2014. márc. 26. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet semmi köze hozzád, csak te voltál sajna a tanulópénz és rájött, hogy másnak kell lennie.

Ismertem olyan nőt aki egyik pasiját sem becsülte meg, majd nem biztos, hogy a legjobbat, de megbecsülte mert rájött az nem helyes amit tett.(de addig sokkal jobb férfiaktól esett el emiatt)

2014. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 PearlDiver ***** válasza:
Mikor szakítottatok? Mert nyugodtan megkérdezheted tőle, ha olyan hogy hajlandó válaszolni, csak ne rohand le rögtön, hagyd kicsit leülepedni a dolgokat (jól értem, hogy már karácsony előtt szétmentetek? mert akkor nyugodtan). És egyébként simán lehet, hogy a te hozzáállásodnak semmi köze ehhez, csak vele jobban megtalálta a közös hangot.
2014. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Éheztes ki 6 malacot majd vágd fel az exed 6 darabra és dobd oda nekik. 15 perc alatt bepuszilják úgy h csontja sem marad
2014. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha írok neki e-mailt, az úgy nem jó? Mert biztos, hogy válaszolna...
2014. márc. 26. 10:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve szakítottunk, és több mint egy évig jártunk...
2014. márc. 26. 10:24
 6/9 anonim ***** válasza:

1 év utáán már nem mindegy?

kell még a csávó mi?

(lehet a csaj engedi seggbe is....)

2014. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok, hogy mit rontottam el... persze már nem érdekel a srác (mivel jelenleg van barátom), csak érdekelne ez... hogy miben jobb mint én?

(Amúgy én vagyok a szexmániás, szóval emiatt sem lehet, bár seggbe nem engedtem, de a mostani csaja meg sehova sem engedi:D)

2014. márc. 26. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
ezért nem tartjuk az exel a kapcsolatot sehogy és nem leskelődünk utána..amit nem tudunk az nem fáj
2014. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De azzal van tele a facebook, hogy mit kapott tőle...
2014. márc. 26. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!