Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért él valaki (nő) ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él valaki (nő) ilyen luxusimádatban? Számíthatok rá hogy valaha kigyógyul belőle? Várjak rá?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, a hölgy is. 3 éve ismerjük egymást, nagyon jó kapcsolatba kerültünk.

Róla tudni kell hogy őrületes luxusban él a pasijainak köszönhetően (nem celeb vagy ilyesmi mielőtt bárki találgatna).

Eszméletlen csinos nő és nagyon határozott, okos is. Mindig meglep. Szóval nem egy síkbuta eltartott valaki. A pasijait befeketetésnek is kezeli, így-úgy megpróbál rajtuk keresztül feljebb jutni. Pl. az exeinek köszönhetően van saját lakása, 3 butikja és egy irodája ahol mind mások dolgoznak helyette és így is hozza a pénzt. Amúgy gazdasági egyetemet végzett és nem protekcióval meg ismétlésekkel.


Nagyon jó a kapcsolatunk, úgy mondanám hogy több mint barátság. Ezt ő is így gondolja. Már többször lefeküdtünk amikor szerelmi bánatunk volt, sokszor úgy érzem hogy igazából engem szeret és én vagyok az igazi pasija, a többit csak kihasználja.


Igazából nem remélem hogy velem lesz, mert én egy 40nm-es bérelt lakásban élek, havi 200-as nettó keresettel (nekem már ez is maga a luxus, hálás vagyok hogy ennyit keresek). Neki meg a múlt hónapban a pasija 4 havi fizetésemért vett cipőket. Szóval értitek.


Néha úgy érzem hogy azért csinálja ezt az egészet hogy egyszer majd független, pénzes nőként majd együtt lehessen velem. Arról nincs szó hogy lelki szemetesládának használna vagy kihasználna, mert pl. őrült féltékeny ha barátnőm van, akkor mászik rám mindig a legjobban. Volt már hogy azért akarta lehúzni a pasiját hogy nekem segítsen (persze nem mentem bele! nekem nem kell más pénze).


Szóval nagyon rossz ez így, sokszor érzem magam kisebbrendűnek, senkinek mellette. Amikor beparkol a 40 milliós kocsival és kiszed a csomagtartóból több havi fizetésemet csili-vili márkás dobozkákban, mindig "felébredek" hogy mit is akarok én tőle?

Amikor meg kettesben vagyunk eltűnnek ezek a dolgok, csak mi vagyunk, semmi külsőség.


Tudom hogy nagyon számít a pénz. De én is rengeteget tanultam ezért a 200e fizetésért, úgy érzem elértem valamit a mai nehéz környezetben. Viszont nem gondolom hogy ez kevés lenne, szerintem egy pár együtt két ilyen fizetéssel vígan, idézőjelesen luxusban meg tud élni. Persze hajóm meg "porsém" soha nem lesz, de talán nem is az számít.



2014. márc. 26. 10:30
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ebből nem igazán lehet kigyógyulni. Aki ennyire kapzsi és mindent magának akar, az nem hiszem, hogy egy könnyen megtudna változni. Ha igazán téged szeret miért nincsen veled? Miért nem vagytok együtt? Ha több lenne a pénzed akkor veled lenne? Nem jó ha ennyire a pénz irányítja az embert. Lehet azért nem akarja, hogy párkapcsolatod legyen mert te vagy neki az egyetlen érzelmileg biztos pont az életében. Az a valaki aki mindig ott van neki, és aki mindig körbe rajongja és szereti. Szerintem ez csak neki jó így, neked nem. :( Lehet egy hozzád hasonló lányt kellene találni nem pedig egy ilyen pénz őrültet. Egy szerényebbet. Mert ez a luxus hölgyike élvezi, hogy ő van a vezető pozícióban, nem hinném hogy hosszú távon jó tenne egy elnyomó fél.
2014. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen színvonalhoz szokott az nem fogja alább adni.

De megértem, hogy nehezen szabadulsz el tőle.

Nekem volt egy ilyen exem akinek előtte gazdag pasijai voltak, a gatyám is rá ment és nem volt neki elég, csak nagy különbség volt, hogy ő nem dolgozott, semmit nem csinált csak vitte a pénzt. Egyébként minden nő féltékeny azokra a férfiakra akiket birtokolnak, nekem az összes női szeretőm ilyen volt amikor voltak.

2014. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ő nem fog megváltozni. Csak kérdés h el e ttd fogadni párjaként hozzád hasonló életvitelű embert. De talán az ilenek jobb ha a szintjükön keresgélnek
2014. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Mert ilyen,figyelj,amiket írtál,csinos,szép nő ezek nincsenek ingyen,ez van.

Három dolog lehetséges:

1)Elkezdel dolgozni,teperni mint az állat és igyekszel minnél jobb melókat meg fogni,tepersz hajtol és kidolgozod magad,hogy te is így élj vagy vállalkozóként.

2)Fuck buddy lesz a csaj,csak dugtok és kész->hidd el jó ez is dugod idegből,gondolom bevállalós,lehet vele jókat kefélni élvezd ki.

3)Hagyod->ezt ne.


Én az 1) és a 2)-at javaslom egybe,mert figyelj elmondom mi számít ma:

Legyél tele zsével,tudj dugni/nyalni,nézzél ki első osztályúan,tudj kommunikálni.

Ennyi.

A Porsche,a Hublot ezek igenis számítanak,egy kalibrált nőnél meg méginkább akinél nem az nem így fog kinézni hidd el.

2014. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a történet majd akkor fog változni, ha már nem lehet lopni. megszűnik a pénzforrás. akkor lesz k**va világ.

(mert ugye nem gondolod hogy azért mert summa cum laude a gazdasági egyetemen, akkor 10 milliókat lehet keresni....)

2014. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigyellek....de volt már hasonlóban részem, csak Én az "édeshármas" lehúzott tagja voltam. Nem mostanság volt és azóta nagyon figyelek az apró kis részletekre.

Annyit tudok mondani, hogy tök mindegy Neki, hogy ki veszi meg a cipőit ha közben Rólad szólnak a gondolatai...és ez Neki nem fog gondot okozni, hogy eltartson Téged, mert nem kell ezért szinte semmit sem tennie. Lefekszik néhány faszival a pénzéért és megszerzi amire szüksége van....ha ez Téged nem zavar, akkor működhet ez így.....de ne várjál Tőle semmit!!!

Hogy mit akarsz Tőle?.....Mi az ami vonz benne? A kinézete? A kedvessége? A szex? Az elérhetetlensége?

Soha nem lesz a párod....soha....ezt fogadd el!!! Szeretők lehettek...ennyi.

37F

2014. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Te tudod, én undorítónak tartom az ilyet. Amúgy nem értem miért érzed magad kevesebbnek? Kihasználta a gazdag pasijait és a p*csája alá raktak mindent, nem ő küzdött meg a javaiért, max az ágyban! Ilyentől soha ne érezd magad kevesebbnek! Egyébként az ilyen típusú emberek soha nem fognak megváltozni, nekik ez a felszínes élet jelent mindent, mély tartalom nincs bennük.

26F

2014. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noydra ***** válasza:

Őket a pénzért használja ki, téged a szexért.

"Többször lefeküdtünk, amikor szerelmi bánatunk volt"

Ki akar párnak egy olyan hűséges nőt, aki a szerelmi bánatát más farkán csillapítja?

Gondolod, hogy veled nem tenné meg ugyanezt?

2014. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jól mondja 37F.

Nekem mondjuk pont ez a szitu tetszene,de tetszene,élvezném a szitut,nem kell elköteleződnöm,és egy HB9-10-es nőt dughatok.

Ennél jobb nem is kell.Az hogy kivel mikor hol mit csinál nem érdekelne.

2014. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megélhetési ku*rva te meg az örök álmodozó :D jó kis páros. újabb lúzer behúzva..ha nem a pénzért hát másért.
2014. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!