Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm három év kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm három év kapcsolat és egy év együttélés után elhagyott, mert rám fogták, hogy megmérgeztem a kutyáját. Tévedett, most könyörög. Megérdemel egy esélyt?

Figyelt kérdés
Az öccse volt a bűnös és rám fogta. Ide könyörögte magát a nyomorult, meg se munkája, se lakása és gondolta kitúr engem. Annyira hülye, hogy nem tűnt fel neki, hogy ez az én lakásom és ő megy, ha gubanc van a nővérével. Kifigyelte, hogy nem igazán szeretem a kutyát és kihasználta. Most pedig még el is szólta magát, annyira kevés esze van. Ez vonatkozik arra is, aki akár egy szavát is elhiszi.
2014. márc. 26. 10:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Én 1x macska miatt szakítottam.
2014. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Ha azt hitte, hogy megmérgezted a kutyáját, jogosan hagyott el. Ha nem csinálsz abból büszkeségi kérdést, hogy elhitt rólad ilyet, és még szereted, akkor megérdemel egy esélyt. (Mondjuk én a lány helyében az öcsémmel többé szóba nem állnék a büdös életben, az biztos, és örüljön, ha ennyivel megússza...bár lehet, én is megmérgezném kicsit őt, no nem halálosan, de mondjuk egy jó rohadt nagy hasmenést okoznék neki minimum. Aki ilyet tesz egy állattal, az nem ember, hanem egy utolsó aljas féreg.)
2014. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
58%

Hát figyelj, én nagy kutyás vagyok.

Ha az én kutyámmal történne ugyan ez, és a barátomat vádolnák meg vele ( ő se szereti a kutyámat ) minden további nélkül otthagynám, sőt, szerintem ha tényleg elhinném a dolgot nem állnék meg itt.

De, mint írtad, kiderült,hogy félreértés volt. A barátnőd szeret, és szeretné,ha megint együtt lennétek.

Nem amiatt mentetek szét, mert valaki hűtlen volt,hanem egy félre értés miatt.

Én a helyedben adnék neki még egy esélyt, de persze ezek után kicsit bekeményítenék, ami a családját illeti.

Az öccsével teljesen megszakítanám részedről a kapcsolatot, és ha ez nem megy lehet tovább gondolkodni.

De szerintem adj neki egy esélyt, hogy ő is bocsánatot tudjon kérni a félreértés miatt meg minden.

2014. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:

kivágnám a kis taknyot, mint macskát szarni


a csaj visszajöhet, ha milliószor bocsánatot kér, és elküldi a picsba az öccsét, és többet nem hozza a lakásomba

2014. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
ha szereted, add meg az esélyt
2014. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Az a baj, amit hirtelen kifelejtettem, hogy a kutya nem döglött meg, csak majdnem. Bizonyította, hogy az állatot jobban szereti, mint engem és így kellemetlen volna együtt élni a kutyával, hogy tudom, ő a fontosabb.
2014. márc. 26. 10:55
 7/49 anonim ***** válasza:
csak azt nem ertem miert van az, hogy egyes emberek arra hivatkozva, hogy ok csaladtagok mindent megtehetnek, kovetkezmenyek nelkul. legalabbis ok ezt hiszik. mikozben a csaladtagjainkat nem valaszthatjuk meg es attol, mert ocsem-noverem-apam-anyam, meg lehetnek emberileg nullak.
2014. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
61%

Többen is írták, hogy hasonlóan járnának el, mint a kérdező párja:

Akkor gondold el saját magad a kérdező helyzetében: ÁRTATLANUL MEGVÁDOLNAK és LEHETŐSÉGET SEM KAPSZ BIZONYÍTANI, mert bűnösnek tekintenek automatikusan. EZ MILYEN MÁR?! Tényleg ilyen emberek vannak? Akik a kutyájukat jobban szeretik mint a saját párjukat?

2014. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
57%

3-as vagyok. Én napi 4-5 órát aktívan kutyázok. Versenyekre készülünk, bemutatókra gyakorlunk. múlt héten 5 napot távol voltam, mert kutyás programom volt.

Az én barátom is teljesen féltékeny a kutyára, mert szerinte többet foglalkozok a kutyával, mint vele.

Pedig nem szeretem jobban a kutyát, mint őt, csak máshogy.

Nekem a kutyázás az életem, a szakmám is hozzájuk köt. Aki ezt nem képes elfogadni annak le is út, fel is út.

Ha hiszed,ha nem, lehet egy kutyát annyira szeretni, mintha egy kis ember lenne.

Ő érte te vagy a felelős, ő nem tud magáról gondoskodni.

És, hiába is,hogy szeretem barátomat, ha felmerülne a gyanúja,hogy megmérgezte a kutyámat (de nem csak saját állatokról legyen szó,hanem bármilyen állatot) képtelen lennék vele együtt élni, mert tudatosodna bennem, hogy a párom lelki ismeret furdalás nélkül képes megölni egy kiszolgáltatott lényt. Ha erre képes, akkor még mire?

Én teljesen megértem a barátnőd álláspontját is, meg a tiedet is.

Az,hogy így döntött nem jelenti azt, hogy jobban szereti a kutyát, mint téged, hanem azt,hogy szorult belé némi felelősség érzet.

De, mivel a kutyus is él, és barátnőd is belátta, hogy tévedett, ezért szerintem még egyszer megpróbálhatjátok.

Ha meg később is úgy érzed,hogy a kutya előrébb van, mint te,akkor vessetek véget neki, ne raboljátok egymás idejét. De,én a helyedben még most megbocsátanék neki

2014. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Ettől még nem fontosabb, "csak" nagyon fontos és szereti, és a leírásod alapján feltételezem, nem voltál előtte sem épp barátságos a kutyussal - vagyis első kétségbeesésében még azért megbocsátható talán, hogy elhitte az öccse vádjait.

Ettől még jogosan vagy dühös, elvégre a párod szörnyű dolgot feltételezett rólad.

Itt az a kérdés, hogy mennyire szereted, és vele akarsz-e lenni még sokáig (a kutyás esetet figyelmen kívül hagyva), mert ha igen, akkor beszéljétek ezt át, hogy ne maradjon a végére sértettség vagy elhallgatott gondolat, megválaszolatlan kérdés.

A kutyával kapcsolatos érzéseidet is meg kell beszélned vele, mert az komoly konfliktus forrás lehet, ha az egyik fél valóban szereti a "háziállatot" (tessék, én sem bírok egy kutyát sem így nevezni, annyira szeretem őket :D), és családtagként kezeli, a másikat meg mindez idegesíti.

2014. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!