Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez esetben alapozzak a szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben alapozzak a szexre?

Figyelt kérdés

összejöttem egy sráccal. neki eléggé a szex körül forog a világ. szimpátia, tetszés kölcsönös, egy hullámhosszon vagyunk szinte mindenben. azt érzem h ő szex alapján dönti el h kell e neki valaki v sem. gáz ha kb 1-2 hét után lefekszünk h megtudjam mennyire passzolunk? sose voltam ilyen felfogású, lehet ez már kicsit k...s de úgy gondolom itt az újítás ideje. hátha pont ez jön be. amíg kis szelíd voltam fél éves kapcsolataim voltak kb. vélemény?

24/L



2014. márc. 26. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

egyszer ezt is ki lehet próbálni, így hogy a szimpátia megvan

ettől még nem leszel kurv.

2014. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy ettől kva. Ez is az ismerkedés egy része. :)
2014. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 hét után még nem kéne lefeküdni.
2014. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólóval. Szerintem is meglehet próbálni, miért ne.
2014. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

én sosem feküdtem le senkivel 1 hónapon belül, mígnem kitaláltam, hogy inkább pár hét ismertség után használjon ki valaki, minthogy az érzelmeimben is megbántson. az első ilyen élményem másfél évvel ezelőtt volt, mikor nem egész egy hét ismertség után lefeküdtem egy pasival, akinek ugyan nem forgott a szex körül az élete, és nem is éreztem, hogy ez alapján szelektálna, de mégis.


azóta is együtt vagyunk. szerintem egyáltalán nem ezen múlik, hiszen ha hosszú távra tervez, tökmindegy, mennyi idő után fekszel le vele, és végülis inkább az elején derüljön ki, hogy nem illetek össze, mint akkor, miután már az érzelmek miatt nehéz lenne tovább állni. így gondolom ezt én, és szerintem ettől egyikünk sem lenne kva, ribizli, vagy bármi más.

2014. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagy kislány. Ezt neked kell eldönteni. Nem a konvenciók számítanak, hanem az érzéseid.
2014. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Feküdj le vele nyugodtan, én örülök neki, hogy nem tartják semmire magukat és a saját testüket a mostani nők, és ilyen könnyen adják magukat, legalább nem kell értük sokat pedálozni egy újabb striguláért. :DD
2014. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Szerintem két felnőtt ember között 1-2 hét utáni szexben semmi k_rvás nincsen. De csak miatta ne tedd, ha te nem akarod még.
2014. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ha nem jó a szex nem olyan jó a kapcsolat! Tehát felpróbálod és döntesz. ha jó volt kialakulnak érzések, ha rossz volt akkor nem és nem szenvedsz. Ha nem próbálod fel és kialakulnak az érzések és rossz a szex az már neccesebb így! Okos döntés!

Lányok lehetne követni a pl-t!

2014. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kolosszus22 ***** válasza:
100%

A szex fontos dolog egy kapcsolatban, az egyik legfontosabb, ez is az ismerkedés része kell legyen valahol, hiszen ezen is nagyon könnyen bukhatnak a dolgok. Hiába a szimpátia + az enyelgés, ha az ágyban meg éppen nem tudtok egymással mit kezdeni.

26F

2014. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!