Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja megmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja megmondani a párom, hogy kivel barátkozzak és kivel ne?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, hétvégén lesz a születésnapja. Varrtam neki egy HK plüsst.

A barátnőmről annyit kell tudni, hogy az exemmel él együtt, de én ezen már túlléptem. Nekünk nem jött össze az exel, ők viszont boldogok.

Nincsenek olyan közös programok, ahol bármelyikünk párja is ott lenne. Én nem érdeklődöm az exem felöl, ő se mesél róla szinte soha.


Páromnak nem tetszik ez az egész, szerinte ez a barátság "érdekbarátság" részemről. És, hogy az ajándékot is azért adom a barátnőmnek, hogy az exemet idegesítsem.


Mikor az én szülinapom volt, én is kaptam valamit a barátnőmtől. Igaz, nem ajándékot, hanem sütött nekem süteményt.


A plüsshöz megvolt itthon minden anyag (vagyis anyukámnál), és annyit kellett rá költenünk, hogy vegyünk 2 fekete gombot a szemnek.


2014. márc. 26. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hatalmaskodni akar feletted.

Vagy el tudod neki magyarázni, hogy a Te életed a sajátod, vagy el kell gondolkozni rajta érdemes e vele hosszútávon együtt lenni.

Én azt javaslom, vedd komolyan a fogamzásgátlást.

Nem biztos, hogy neki kell gyereket szülnöd.

Ez a helyzet jó eséllyel csak rosszabb lesz, később másba is bele akar majd szólni.

2014. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A párod féltékeny az exre, ennyi az egész. Beszélgetni kéne vele, hogy megnyugodjon, nincs oka rá. Ha így sem érti meg akkor nem nagyon van mit tenni..
2014. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, hogy féltékeny, de én az exemmel nem beszélek.

Nem voltam a lakásukon (nem is mennék, ha hívnának se), nincs meg a száma, nem járok olyan helyre ahol ő ott van.

2014. márc. 26. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!