Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a magyarázat arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a magyarázat arra, hogy nincs pasija egy 20-30 év közötti átlagos vagy jó kinézetű lánynak, akinek van esze is és normális (nak tartja magát)?

Figyelt kérdés

Mivel itt egy csomó olyan kérdés volt, hogy miért nincs a fiúknak barátnője, ezért feltettem ezt a kérdést is. Kíváncsian várom a válaszokat.


Annyit kérek csak a fiúktól, hogy ne ide jöjjenek vitatkozni, csak hallgassuk meg a lányok verzióját. Köszi!


2014. márc. 26. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy miért nincs valakinek párja szerintem nemfüggetlen. Nekem speciel azért nincs mert csak szerelemből járok valakivel azt meg nehéz megtalálni, és volt csaj haverom aki ugyan ezen a véleményen volt. 24/F
2014. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Kellő önismeret hiánya és/vagy elszeparáltan élet: nem jár el, nincs esélye összetlélkozni potenciálissal. És hogy hogy jön ide az önismeret? Ha tudjuk kit, mit keresünk, a fele már meg van oldva, felismerjük, ha szembejön a delikvens és szabad és mehet a menet. De ha a kereső sem tudja mit keres, a másik honnan tudja? Simán elmennek egymás mellett a felek. Előbb a személyiség épüljön ki, aztán növekednek az esélyek is. Ahhoz pedig élni kell, tapasztalni, jót, rosszat, tanulni, figyelni, túlélni.
2014. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl igényes, összeférhetetlen, nem tud viselkedni, beteg... Ezer és egy oka lehet.
2014. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem azért nincs,m eddig mindig 'sikeresen' kifogtam ugyanazt a típust (bunkó,egoista,stb.). Illetve sosem voltam kapcsolatfüggő, nem tudok úgy összejönni valakivel,h majd megszeretem.

Nem a külső a fontos,hanem,hogy legyen kémia,a kisugárzása fogjon meg /egyetlen elvárásom,h magas legyen/. Egyáltalán nem vagyok otthonülő típus, minden héten eljárok szórakozni. Ami még probléma,h túl jól érzem magam egyedül.


Évente egyszer találok egy olyan pasit,akitől eláll a lélegzetem is, de róla is kiderül,h egy kis p*cs...

2014. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:

2-es jókat mondott. + még sok sok sok sok sok oka lehet.

Lehet személyre szabott is.

2014. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert akkorák az igényeik, hogy azokat még véletlenül se tudja egyik pasas se teljesíteni.
2014. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen lány nem létezik. Ők mind foglaltak.
2014. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

egy emberi kapcsolat nem ugy mukodik, mint az allatoknal, hogy "ott van egy egeszseges, eros nosteny, kozosulok vele"

attol meg, hogy valaki esetleg minden szempontbol vonzo, nem jelenti azt, hogy o is megtalalja azt a ferfit aki kielegiti az igenyeit

2015. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!