Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki már egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már egyáltalán nem bízik a férfiakban?

Figyelt kérdés

És ha igen miért nem?


Voltak hosszú kapcsolataim, jól indultak, szinte még veszekedések sem voltak. De mindig volt valami. Az egyik szó nélkül lépett le, hónapokig tartott, mire össze szedtek, úgy megviselt a dolog, a másik az exével járt össze kavarni, folyamatosan hazudott, utólag tudtam meg. Ma már ismerkedni se merek, mikor randira mentem, nem igazán érdekeltek, mert csak azon járt az eszem, hogy vajon ő igazat mond? Vagy valamivel próbál átverni? Nem is akarok közel engedni magamhoz senkit, nem 20 éves vagyok már, de bele untam abba, hogy akikkel ismerkedtem, mind normálisak voltak az elején, és utólag derült ki, hogy mekkora férgek... És bocsánat a kifejezésért... Sokan azt mondják, bevonzom az ilyeneket, próbálkozzak tovább. De már kedvem sincs hozzá, pedig lenne egy "normális" férfi...


2014. márc. 26. 13:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanígy vagyok, csak a nőkkel. Annyi átvert, hogy azt sem hiszem el, amit kérdeznek.
2014. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok,de már nekem is kezd elegem lenni a férfiakból... mindig csak érzékeny bunkókkal hoz össze a sors, ez kezd kiábrándító lenni.
2014. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
érzékeny bunkó, az milyen?
2014. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Olyan vicces ez az egész...értem is rengeteg nő oda van de akivel együtt élek,azokat mindig kifogom...ez az én formám...pedig minden ujjamra jutna 1 nő...de én már kezdek rájönni,hogy hol szúrom el mindig...nekem nem volt sose elég egy átlag nő...szerettem a kicsit bolondos,kicsit élni tudó,stb lányokat...igazábl az ilyenek tudnak úgy viselkedni,mint egy ri@anc...kezdek rájönni,hogy inkább egy helyes kis csendes barátnő lenne jó...
2014. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
(most biztos kaptál 50 levelet)
2014. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
ja és kicsit gondolkozzatok el hogy nem e veletek van a probléma
2014. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
na ide figyeljetek, kedves két utolsó! Mikor ti mentek át a kedvesetekhez azzal, hogy meglepjétek őket, majd ő azt mondja, hívatlan vendég vagy, és az ablakból egy félmeztelen nő bámul ki röhögve rád, akkor mond ezt!!! (de gondolom fiúk vagytok, akkor fordítva) vagy mikor minden férfi azt mondja, komolyat akar, aztán pár hónap után egy plázacica kedvéért szó nélkül elhagy, de még aznap te mosod ki a sz.aros gatyáját! nem az emberismeretről, hanem a rossz emberekről van szó, akik kihasználják azokat a nőket, akik normális kapcsolatra vágynak!
2014. márc. 26. 14:40
 8/43 anonim ***** válasza:

#4 az élni tudó nők nem ribik.

érzékeny bunkó= nagyon könnyen meg lehet sérteni a kis lelkét,de ettől függetlenül ő bunkó másokkal.

2014. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

rosszul választasz mert kis naív vagy.

gondolom rendes tisztességes arcok lehettek egytől egyig ....


velem nem játsszák el mert : 1.jó emberismerő vagyok,2 kib*aszom ahányan vannak mindet az 5.ről (igaz én férfi vagyok) :D ja és 3. mindenkitől annyi várok el amennyit kinézek belőle :D


a történetben viszont egyedül az tetszett hogy te szoktál mosni.:D ez egy piros pont.


minden férfi azt mondja komolyat akar,na jó ez igaz.Örök trükk :D de valaki komolyan is gondolja!Te meg nem tudod ki az aki nem.

2014. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
nem vagyok naív, ti vagytok ba.szott jó színészek, és amíg valaki mos, főz,takarít és széttárja a lábát nektek, szeretget, addig jó, de ha valami gond van, vagy felajánlkozik egy hül.ye plázapi.csa, megbolondultok.
2014. márc. 26. 15:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!