Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bevalljam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevalljam neki, hogy prostival voltam életemben először?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú ideig nem találtam magamnak barátnőt, egyszerűen nem jött össze, így 23 évesen elmentem egy prostihoz, jó sokszor, 10-15 alkalmat töltöttem el nála, belejöttem a szexbe, és utána rá egy évre lett barátnőm, akivel most minden tök jó. A szex is, és ez lehet annak köszönhető, hogy jól begyakoroltam annál a csajszinál. Mit gondoltok?

2014. márc. 26. 14:53
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bár lehet volt az 20 alkalom is..a lényeg hogy sok..Direkt csak ehhez a lányhoz mentem, mert nem akartam 1000 nővel lenni.
2014. márc. 26. 14:54
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elveszíteni ne! Ezt nem tudják elviselni.
2014. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

szerintem ez pont olyan amiről nem kell tudnia..(mármint ha nem prostival lett volna sem olyan amit úgy emleget az ember)



neked kell tudnod, hogy miért szeretnéd elmondani, és ő ezt hogy fogadná...

2014. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

3-as vagyok..

nő...engem nem zavarna...

2014. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
3%

??? Husz alkalommal 1000 nö? Alkalmankén ötven? Nem vagy egy hangyányit nagyotmondo?

Sajnos eléggé elitélik az ilyesmit a lányok. (Pedig ha belegondolnának örülhetnének, hogy inkább fizettél, minthogy átvertél csajokat egy kis szex miatt.) Szerintem nem kell az orrára kötni, hogy fizettél érte. Volt egy csaj. Ennyi.

2014. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem mond el, fő az őszinteség.


Persze én nőként az mondom, hogy úgy vágnálak ki, hogy csak na, de sok nő szereti az ilyesmit.

2014. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
#6! Mondd légyszi, miért vágnád ki? De tényleg miért?
2014. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

5-ös, kijártad te az általánost?:D


Kérdező: mondd el neki. Ha nem viseli el a gyomra, joga van tudni róla. Ha meg elviseli, akkor nem fog ezért otthagyni.

Személyes véleményem az, hogy undorító. Nem gáz egy szűz pasi, nekem a legutolsó barátom 24 volt és szűz amikor összejöttünk. Kb 1 hónap alatt belejött a dolgokba és vele volt életemben a legjobb ...

2014. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
#8! Leirnád, hogy mi az összefüggés az általánossal?
2014. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Mióta vagytok együtt? Ha több mint egy év, akkor el lehet mondani. De akkor is, elösszőr finoman kérdezd meg hogy mi a véleménye róla. A normálisabb nők nem igazán foglalkoznak vele, jobban inkább csak a szőkehercegre váró picshák paráznak ezen:)
2014. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!