Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szeretitek, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek, ha a barátnőtök főz nektek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel 2 hónapja randizgatok. Nem túl komoly köztünk az ügy, szerintem ő főleg csak szexelni jár hozzám. De holnap szeretnék neki főzni. Szerintetek örülni fog, vagy ebből arra fog következtetni, hogy biztosan halálosan szerelmes vagyok belé? (amúgy nem, csak szeretnék kipróbálni egy új receptet és szeretem a vendégeket kajával kínálni) 23/L

2014. márc. 26. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik ezt tapasztalatból írom :D
2014. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
igen,de ő nem csak vendég és kedveskedés lesz...stb...háát figyelj...ha szexkapcsolat,akkor max. elfogadja,de sza@ik bele....ha meg rendes kezdődő kapcsolat...akkor tök normális amit szeretnél.. :)aranyos kis csaj lehetsz..pussz
2014. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

valamennyire igaz, hogy szexkapcsolat és kézzel lábbal fog tiltakozni más dolgok iránt.

DE minden pasi szeret enni. És ha tudsz főzni, azt mindenki értékeli.

Tudod, a pasit teli hassal és üres zacskóval kell elengedni otthonról.

2014. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy sok mindent fog bele gondolni a srác ebbe.

Új receptet próbálsz és kikéred a véleményét, ennyi.

Ez egy nagyon jó és helyes cselekedet, hogy kajával várod a vendéget.

Ha jól tudsz főzni akkor engem már megnyertél volna magadnak. :D

2014. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 PearlDiver ***** válasza:
100%
Próbáld ki, max majd furán néz, te meg elmondod, hogy ő most tesztalany, semmi több :)
2014. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vesztenivalód vele.Ha nem vesz komolyan,úgysem akar majd többet látni a dolgokba,ha meg egy kicsit érdekled,akkor még értékelni is fogja.Amúgy mindenképpen elfogadja szerintem,ha kedvesen kínálod,és elmondod neki,miért csináltad.
2014. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Én imádom ha főznek Nekem....olyan mintha egy ajándékot kapnék és az szuper érzés és hálás vagyok érte!!!

Ha valakinek célzottan Főzöl valami finomat és kettesben fogyasztjátok el az már rég nem csak a szexről szól, az annál többet jelent és igenis arra fog következtetni, hogy előrébb lépnél a kapcsolatban, mert ez így logikus!!!

2014. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy egyszer ő is főzött nekem. (nem konkrétan nekem, de ott voltunk nála és éhesek voltunk és összedobott egy levest) Én meg hálásan megettem, mert baromi éhes voltam.
2014. márc. 26. 17:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó vagy az ágyban és jól főzöl nincs az a hülye, aki megválna tőle. Ilyen lányokat érdemes feleségül venni:P
2014. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szergej55 ***** válasza:
Kérdés, hogy mit!
2014. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!