Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor találtátok meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor találtátok meg az "igazit"?

Figyelt kérdés
24 vagyok, kicsit félek, bevallom. Kevés lány tetszik, erről nem tehetek. De akik igen, azok nagyon. Lassan vége az egyetemnek. Most van egy kiszemelt lány, nagyon remélem, igent mond a randira, mert ha nem elkeseredek. Mindig feltornáztam magam, csak már tényleg aggódok. Ha vége a sulinak, hol ismerkedek? Mi lesz velem?

2014. márc. 26. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én asszem múlthéten megtaláltam :-)))
2014. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ó én már 4x is megtaláltam....
2014. márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
16évesen pontosan 1 hete
2014. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassan egy éve. Bár ő azóta mással van.
2014. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2004 dec 8-an , azota egyutt vagyunk
2014. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az Igaziban.Mikor szerelmesek vagyunk,akkor természetesen azt véljük annak,akibe éppen beleszerettünk.Most másfél éve szerelmes vagyok,de ilyen kijelentést nem merek tenni,mivel már többször is hittem azt,hogy megtaláltam a Nagy Ő-t.Talán ő lesz az,talán nem,most még úgy érzem,az előbbi.
2014. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz? :)
2014. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Augusztusban:)
2014. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!