Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szegyenlem a baratnom masok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegyenlem a baratnom masok elott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kover nagyon de en szeretem imadom. viszont masok elott szegyenlem mert nagyon kover szegenykem

#kover.no
2014. márc. 26. 17:50
 1/9 flexesMISI válasza:
68%
Hát akkor nem érdemled meg ha szégyenled.
2014. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeretnéd, akkor nem szégyellnéd.

Amíg mások véleményére adsz, addig ne tarts barátnőt. -.-

2014. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem,hogy miről beszélsz. ÉN szeretek egy nőt 5éve. 2 Kislányunk van,iszonyú szépek! (akkor is ezt mondanám,hanem az enyimék lennének..) Én 25 vagyok,mindennap azt kell hallgatnom milyen jó pasi vagyok és milyen jó képű..(munkámból kifolyólag,meg akármerre megyek és igen...NEM VICC...)Közel 90kgos a barátnőm...ja és nem sokkal kb. 10-15kg-al volt kevesebb mikor megismertem...:)Na? Ezt adjátok össze..volt nekem bombázó csajom is...jó volt..dugni.. :D Ja,és igen..szerettem is...csak nem kell az ideg,hogy várjam mikor lép félre..tudom én milyen világot élünk..inkább választom a szerényebb,de biztos utat. És pont leszarom,hogy ki mit gondol ugyanis ha ő így jól érzi magát akkor egészségére. Cigizik,nincs akarat eereje,hogy letegye és fogyni sem igazán...én azrt próbálom motiválni...én letettem,sportolok,edzek..karriert akarok építeni,és nyelvet is most tanulok...hajrááá..

25/F

2014. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, a lényeget nem írtam....ez csak akkor van így ahogy írtad,ha nem szereted...senki sem egyforma,ezért senki nem tépi le a fejed...de ha hazugságból vagy vele...az gáz...
2014. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. lehetőség: ne menj vele utcára, amíg mások piti véleménye érdekel.

2.lehetőség: Szakíts vele, job lesz neki nélküled :)

2014. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szégyellheted magad :(
2014. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, akkor nem szégyellheted !

Ergo nem is szereted igazán.

2014. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

"akkor is ezt mondanám,hanem az enyimék lennének."


Enyimék? Vidéki vagy? :D

2014. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uccsó: nem vidéki. paraszt.
2014. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!