Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hosszú távú kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hosszú távú kapcsolatotok olyan emberrel, aki külsőre nem jött be nektek annyira?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon jól kijövünk, a személyisége abszolút az ideálom, nagyon szimpatikus és kedves. Viszonylag helyes srácnak tartanak engem, a lány viszont nagy jóindulattal max. közepes külsejűnek mondható. A barátaim azt mondják, hogy nem vagyok normális, mert sokkal szebb csajt is felszedhetnék, és szerintük "alulválasztok", én viszont erre azt szoktam válaszolni, hogy belsőre eddig messze ez a lány jött be eddig legjobban, és ezt fontosabbnak tartom, mint a külsőt. Több lány is legyeskedik most körülöttem, köztük egy-két kifejezetten szép is, ám velük nincs meg az az "összhang", mint a másik csajszival.


Volt már komoly kapcsolatotok olyannal, aki nálatok lényegesen kevésbé nézett ki vonzóan? Hosszú távon nem merültek fel problémák ennek révén? Pl. frusztráltság, kikacsintgatás a kapcsolatból, stb. Mik a tapasztalataitok?



2014. márc. 26. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam nem jött össze egyszerűen nem ment vele még megcsókolni se akartam pedig belsőre az ideálom volt teljesen
2014. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az idióta haverjaidra, mind felszínesek. Nem a külső a legfontosabb, persze az is számít, de mire mennél egy csinibabával, ha belül üres? Sokkal fontosabb az összhang, és ha jól kijöttök egymással.
2014. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár évvel ezelőtt udvarolt az egyik kollégám. Kopaszodó, kicsit elálló fogak (de fehérek, egészségesek) mackós típus, kicsit nagy fej.. Én meg az a fajta lány akire mindig azt mondják:

" nagyon helyes a kicsike"...

A kollégám még jóindulattal sem lehet sportosnak, jóképűnek nevezni, de hatalmas szíve és még hatalmas humora volt. Egyszerűen tökéletes összhangban voltunk, szinte mindenben. Ami a lényeg, sosem unatkoztam mellette, és mindig olyan jókat tudtam nevetni, még akkor is amikor szívem szerint csak úgy bőgtem volna.

Ma ez a pasi a férjem. Lassan 12 éve. Azok akik szerint elromlott a látásom, meg de lüke vagyok, jobb pasit is kaphattam volna minden ujjamra, szinte mind elvált vagy szakított az akkori partnerével. Mi még mindig együtt vagyunk, még mindig meg tud nevettetni, és a lényeg. Az évek alatt rájöttem, hogy voltaképpen kimondottan jóképű, férfias a férjem. Rájöttem, hogy szép a mosolya a kiálló fogak ellenére is, mert amikor mosolyog két kis gödröcske jelenik meg az arcán. Imádom a gödröcskéit. Vagy nagyon szép szürkészöld a szeme. Idővel a külső is vonzó lesz.

2014. márc. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a külső a legfontosabb. :)

Nekem mindig is volt egy elvárásom, hogy külsőre milyen srácok jönnek be és ehhez csökönyösen tartottam magam. Utána jött egy srác aki elég sok mindenben ellentmondott az elvárásaimnak, de ettől függetlenül nagyon megtetszett a személyisége, és később már a külseje is sokkal jobban tetszett. :) De azóta is bűntudatom van, hogy majdnem nem akartam tőle semmit csak azért mert nem volt az ideálom.

2014. márc. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Külső az csak egy dolog. Azt nem az ember választotta vagyis nem tehet róla. Én sosem külső alapján ítéltem meg az embert. De sajnos a mai világban mindenki a külsőségeket nézi. Ez folyik a csapból is. Legyél szép, tökéletes, nagy mellekkel és akkor leszel az igazi nő. Ha a lányt megszereted ő lesz a legszebb nő a világon számodra.
2014. márc. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. márc. 27. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!