Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvagyok keseredve, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok keseredve, nem tudom mi tévő legyek most?!?!

Figyelt kérdés
Barátom /30/ én/21/ 3hónapja vagyunk együtt és most jelenleg külföldön van nemsoká haza jön. észre vettem,hogy egyre többet beszél az exével,akivel 8évet volt együtt, megváltoztatta a fiók jelszavát,amit eddig tudtam végig! napok óta alig beszélünk,ha beszélünk is én kezdeményezem azt. Ma kiöntöttem a szívem leírtam,hogy mennyire szeretem és,hogy csak ö létezik nekem!! rengeteget csalódtam már nehéz volt újra megbízni valakiben is!! ö csak annyit írt rá,hogy nyugi majd megbeszéljük meg h szeretlek! mit higyjek?? leakar pattintani? vagy túl reagálom??

2014. márc. 27. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

"rengeteget csalódtam már nehéz volt újra megbízni valakiben is!"

Ez most két dolgot jelent vagy hazudsz mert 21évesen aztán ott a sok élettapasztalat vagy egy hatalmas ribizli vagy.

2014. márc. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy ez, vagy az. Mi úgysem tudjuk pontosan mi a helyzet, majd hamarosan megtudod amikor hazajön a párod.
2014. márc. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 viktorvarga ***** válasza:
az elsőnk igaza lehet.am eggy 21 éves csajt nem nagyon pattint le senki ha nem gázos
2014. márc. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónap még nem kapcsolat
2014. márc. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok kivétel, de nekem inkább a "nyugi majd megbeszéljük" duma ütött szöget a fejemben.

Ha valaki iránt tiszták az érzéseim, és esetleg messze kell lennem (volt már ilyen), eszembe sem jutna az említett kifejezést használni, mert ott már valami sántítana részemről.

Félreértés ne essék, nem mondom, hogy vannak dolgok a háttérben, de ez a szófordulat/kifejezés nem éppen megnyugtató.

2014. márc. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
engem is ez a mondata keserít már napok óta!!!! 21 vagyok 2 komoly kapcsim volt 4év és 8 hónap!! nem vagyok ribi!!
2014. márc. 27. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!