Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mit gondolnak azokról a nőkről, akik csak pótlékok számukra?

Figyelt kérdés
Pl. szakítás után vagy kapcsolat helyett, szexre.
2014. márc. 27. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem értékelik őket sokra, nem tisztelik őket. A legrosszabb mondjuk egy kapcsolat után, ezt érezni, mikor a kapcsolatban elvileg, persze gyakorlatban már nem, tisztelik a másikat.
2014. márc. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

amit írsz az fájdalom csillapítás,ezért ilyen esetben nagyon jó a női intim társaság.

és mit gondolok ilyenkor?

hogy milyen szép a bőre,vagy milyen jó az illata mondjuk,vagy tök jól ki tudta verni a farkam.

2014. márc. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érezek magammal szemben némi szánalmat, de a legtöbb férfi így elégíti ki a szükségleteit. Az a legjobb, ha nyílt lapokkal játszunk, így nem csapjuk be a "pótlékot" sem. Ugyanez igaz a nőkre is, szóval..
2014. márc. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem csinálok ilyet, nincs hozzá pofám, előbb döglök meg kúrás nélkül. :D
2014. márc. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pótlék tartásához nekem sincs pofám, meg sok minden más gerinctelenséghez sem, és sajnos emiatt sem tisztelnek engem a nők. Ez van!
2014. márc. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell pótlék.


Vagy valaki csak arra kell, hogy éhségemet csillapítsam,

vagy komoly kapcsolatot gondolok. De ezt mindig előre köz-

löm.


Nem volt még olyan, hogy kapcsolatra vágytam, és csak

egy éjszakára elkaptam volna egy nőt... furcsa, de igaz :)

Ezért nem is tudok mit gondolni.


Egyéjszakásokról meg csak annyit, hogy oké, mindenkinek

jó volt, ennyi :) Megvan az oka, hogy miért nincs foly-

tatás.

2014. márc. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!