Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy félreértés miatt történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félreértés miatt történt szakítást semmisé tesz az, hogy kiderül a félreértés?

Figyelt kérdés

Én írtam a tegnapi kutyás kérdést.

Ugye a barátnőm elhagyott egy félreértés miatt, ami mellesleg elkerülhető lett volna egy kis bizalommal. Most, hogy kiderültek a dolgok, egy pár vagyunk, vagy nem? Tehát, ha nem akarom vele folytatni, márpedig nem akarom, mert eljátszotta a bizalmamat, akkor szakítanom kell vele, vagy nem kell csinálnom semmit?


2014. márc. 27. 08:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
igen
2014. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Költőnő? ***** válasza:

Eldöntötted?

mkettőtöknek jobb lesz így am sztem.

Ha újra összejöttetek, tehát volt csók vagy szó róla, akkor szakíts. Úgy korrekt.

2014. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi tudjuk ezt? Tegyél belátásod szerint.
2014. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkèppen jobb ha közlöd vele a szándékodat már csak a tisztánlátás végett is :)
2014. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Megtörtént a szakítás, nem? Kimondtátok? Ez nem egy szerződéses jogi ügylet, hogy X dolog kiderülése semmissé teszi.

Szakított veled, őszintén megmondva nem tudom, miért, lusta vagyok visszakeresni, hogy mi lehetett az a kutyás dolog, de nincs is jelentősége.

Nem bízott benned, nem várta meg, hogy kiderüljön, hogy mi az igazság, és inkább szakított. Ezek után nincs olyan, hogy ez semmis. Esetleg kérheti, hogy vegyétek úgy, mint ha meg se történt volna, de - ráadásul pont mivel ő mondta ki - ez legfeljebb csak egy kérése lehet. Ha te nem akarod folytatni - megértem -, akkor nem vagy rá köteles.

Nem kell újra szakítanod vele, mivel már szakítottatok.

2014. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Miután rájött, hogy hogy hibázott, visszajött a cókmókjával és a kis szerelmével. Nektek lenne bátorságotok ehhez az ő helyében? Persze rácsuktam az ajtót egy árva szó nélkül. Azóta hívogat.


Ha kérdezik, mondhatom tiszta lelkiismerettel, hogy elhagyott?

2014. márc. 27. 09:06
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
legyél már önálló baz.d meg! itt rinyálsz mint egy hisztis pi.csa!!!!!!!!
2014. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy szakítás az szakítás, függetlenül attól, hogy a probléma megoldódik. Ha nem akarod vele folytatni, akkor ne folytasd. Nem kell mégegyszer kijelenteni.
2014. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

tegnap egeszen addig szimpatikus voltal, amig el nem kezdted a kemenyfeju, onzo megnyilvanulasaid.


az lehet, hogy a baratnod nem hitt neked es elhagyott, mert az occsenek hitt. nyilvan, hiszen a testvere. igen, megbeszelhette volna veled, de hogyan, hiszen te nemhogy nem szereted azt a kutyat, hanem egyenesen gyulolod. pedig o aztan tenyleg nem tehet semmirol.


a baranod megbanta amit tett, bocsanatot kert, vissza akar jonni hozzad, mert fontos vagy neki. o fontos neked? ezek szerint nem, mert baromira nem latsz tovabb a sajat sertettsegednel es egodnal. ha igazan szeretned a baratnodet, meg tudnal bocsatani es el tudnad fogadni, hogy ott a kutya is. a kutya, aki NEM teged helyettesit vagy potol, nem azert van.


szerintem jobb lesz mindkettotoknek, ha veglegesen szakitotok. ez a velemenyem. te sosem fogod megszeretni a kutyat, benned marad a megbantottsag, ez tisztan latszik hiszen meg most is ezen porogsz.

azt nem tudom, hogy a lelkiismereteddel mi lesz, de en nem adok neked feloldozast. szamomra megdobbento, hogy nem tudsz megbocsatani, mikozben mindenki megbanast tanusit es probalja jova tenni a dolgokat.


ha ennyire fontos vagy sajat magadnak, akkor legyel inkabb egyedul, masok csak megkeseritik az eleted a hulyesegikkel, nem? de.

2014. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A telefonon van szamletiltas lehetoseg, hasznald.
2014. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!