Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk a barátommal, már egy éve. Interneten ismertem meg, nagyon ritkán találkozunk, de úgy érzem nagyon szeretem és ő is engem. Nagyon nehezen bírom így a kapcsolatot, mert hiányzik és szívem megszakad, ha nem tudunk találkozni, pl. a munka miatt. Én Pesten vagyok van jó állásom, ő vidéken van és neki is van jó állása, ráadásul őt szerződés köti oda. Tehát csak én tudnék költözni, de félek feldobni a munkám és Pestet, mi tévő legyek? Ti mennétek a szívetek után, vagy maradnátok?

2014. márc. 27. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mennék. Ez viszont nem azt jelenti, hogy ez jó ötlet.
2014. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyetted nem tudunk dönteni, de én meggondolnám, hogy itt nem érvényesül e duplán a "lakva ismerni meg az embert" mondás? Nem veszítsz túl sokat? Nyerhetsz is.
2014. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézzetek körbe vidéken, h munka terén milyen lehetőségeid lennének, próbálj meg jelentkezni rájuk, ha felvesznek, akkor az alapján szerintem menj. Nem lesz egyszerű, de csak a pénz miatt is úgy dönteni, h maradjon az ember, az se éri meg. Jobrapid oldalán feltudsz iratkozni, ott betudod írni, h miket keresel munkát, és melyik városba, majd mailbe megkapod napi frissítésekkel az állás hirdetéseket, így nagyjából legalább erre rálátásotok lehet, ha azonnal nem is jelentkezel még rájuk.
2014. márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
áldozat nélkül nem müködne egy kapcsolat se , szóval hajrá agyaljatok ki valamit
2014. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!