Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én reagálom túl a dolgokat? Vagy van alapja a hisztimnek?

Figyelt kérdés

Barátom rendszeresen eljár a haverjaival bulizni, moziba vagy csak úgy mászkálni nélkülem. Én mindig utólag tudom meg, hogy épp hol volt vagy aznap este ír, hogy most moziban vannak haverokkal.

Ez még nem is lenne gond. Viszont amikor vele vagyok sose megyünk sehova, néha találkozunk a haverokkal és kész. Nem szólnék semmit...ha elvinne néha engem is valahova...kezdem azt hinni hogy direkt elsumákolja, hogy ne kelljen rám költenie. Nagyon felbosszant ezekkel a dolgokkal. Tekintve hogy kb ő még semmit nem adott nekem amivel bizonyította volna h érek neki valamit. Viszont a haverok már beszólogatnak neki hogy ilyen papucs meg olyan...hát ahhoz képest "0" amit eddig produkált nálam. Akkor milyen lehet egy igazi papucs?! :S

Viszont abból a szempontból aranyos, mert mindig ír hogy éppen hol van meg kivel.

Úgy érzem hogy a haverok irányítják...de azért benne is van valami fura....

Szerintetek? Én vagyok a hisztigép? :S

24/N



2014. márc. 27. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem hisztigép vagy, hanem mazochista. Én a helyedben beszélnék a fejével, hogy vagy partnernek számítok, vagy menjen a fenébe.
2014. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hagyd...
2014. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mmint szakítsak vele?
2014. márc. 27. 11:31
 4/12 kolosszus22 ***** válasza:
74%
Te érzed, bár nálad is van gond, ha úgy érzed csak akkor érsz valamit számára ha ad neked valamit.
2014. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hallod. Vannak csajok akiket külföldre hurcolnak nyaralni meg alvárják hogy kocsival hurcolják a pic*ájukat, vásárolni járnak velük, ruhát vesznek nekik...ahhoz képest sztem én nem kérek olyan sokat.... van ismerősöm aki minden randi alkalmával ad valami kis csokit vagy valamit a csajának. Én még ezt sem várom el... de ha valaki a minimumra képtelen akkor nem tudok mit mondani ...legalább néha elvihetne gyrosozni vagy meghívhatna egy italra.
2014. márc. 27. 12:19
 6/12 A kérdező kommentje:
olyannal senki sem fog járni aki sose ad semmit... nem a kőkorszakban vagyunk..még ott is tépett a csávó egy szál virágot a választott csajnak, ha nem akar bizonyítani akkor legyen egyedül...egy nőért gürizni kell. És a 2 szép szeméért senki sem fog vele járni...
2014. márc. 27. 12:22
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
57%

tök mindegy, kinél mi az alap. Ha kölcsönösen egyetértenek ebben a felek; az ő dolguk.

De nálatok ez nem így van.

Beszéld meg vele, h neked ez így nem jó és ha nincs változás: lépj.

Majd találsz vkit, akivel hasonló a prioritás.

Ha Ő nem így látja: erővel ne akard megváltoztatni

2014. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kolosszus22 ***** válasza:
74%

Én tartom magam ahhoz, hogy egy kapcsolatban a feleknek egyenrangúnak kell lennie és mindkét félnek energiát kell bele fektetni. "Egy nőért gürizni kell..." életfilozófiát valló leányzók szoktak legjobban szenvedni, legtovább magányosak maradni, 30 felett is egyedül és nem értik miért végződött minden kapcsolatuk szarul. Mit gondolnak magukról az ilyen nők, hogy értük gürizni kell, mivel érsz te többet mint bárki más, mint pl. az adott férfi akivel vagy? A férfiak azért güriznek aki megérdemli, de ehhez a nőnek le kell tennie az asztalra pár dolgot, csak azért mert puncival a lábad között születtél nincs semmiféle előjogod. Ezt most nagy általánosságban írtam, ne vedd annyira magadra vagy személyeskedésnek, de sokan nagyon rossz úton járnak ennek a dolognak a megítélésében.

Ha azt érzed nem törődik veled, nem szeret veled lenni, akkor megértelek, de ezt ne azon mérd, hogy mit ad. Tudod te hány olyan tehetősebb pasi van aki viszi a nőjét nyaralni, wellnessezni, stb., de különben meg szarba se nézi és még mellette 5 r*bancot tart? A nők tipikusan lesik egymást ilyen téren, hogy de bezzeg a másik nőnek ezt adott a barátja + ide vitte, oda vitte, de a kapcsolatba nem látsz bele, hogy milyen gondok lehetnek, csak a felszínt látod, azt a másoknak, a külvilágnak szól.

26F

2014. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Mi is egyutt vagyunk es szeretjuk is egymast, de engem is az bosszant hogy minden este vacsora utan gepezik kb 3 ora hosszat, es azutan amikor ejfel utan aludni megyunk, es szeretnem ha legalabb 10 percet velem is foglalkozna, olelnenk egymast. De erre az a valasz h. o nagyon faradt. Persze amig gepezik, addig nem faradt. De erzem szeret es kapok is tole sokmindent
2014. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

[link]


más a szeretetnyelvetek.... vagy megtanuljátok egymásét, vagy búcsúzzatok el egymástól!

2014. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!