Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 5 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 5 évvel idősebb mint én. Hogy mondjam el a szüleimnek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok de a barátom 20 éves lesz.

Egyszer már találkozott a szüleimmel de a szüleimnek nem nagyon tetszett ez a kapcsolat. (távkapcsolat)

Lassan egy éve hogy nem tudják a szüleim a kapcsolatomat.

Szerintetek van rá megoldás, hogy hogyan mondjam el?

Köszönöm



2014. márc. 27. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Anya,apa,a barátom 20 éves.Na én mentem is majd este jövök ,sziasztok.
2014. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják, akkor hogy tud nekik nem tetszeni?
2014. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor még nem jártunk, csak átjött
2014. márc. 27. 17:40
 4/12 anonim ***** válasza:
15 és 20 egy kicsit ütős. Ha 19 leszel, és ő 24, helyére kerülnek a dolgok...
2014. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért van itt naivitás.... távkapcsolat, húsz éves a srác, te 15.... Nos, szerintem egy klubtagja vagy, csak nem tudod. Egyébként nagy általánosságban a szülők egészen jól érzik meg, hogy valami jó-e a gyereküknek vagy sem. S ez akkor is így van ha a gyerek nem ért egyet ezzel...


De a kérdésedre válaszolva: eléjük állsz és elmondod. Ha elég bátor vagy ahhoz, hogy egy férfi legyen a "barátod" 15 évesen (jó esetben kilencedikes korodba), akkor ehhez se legyél gyáva.

2014. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején.

Egy éve jártok és a szüleid még mindig nem tudják. Hogy? Miért nem sejtik? Azóta csak házon kívül találkoztatok? Vagy esetleg a srácnál?

Szerintem a szüleid ha megharagudnak már nem azért fognak mert legelőször nem tetszett nekik a srác, hanem azért mert 1 éve nem mondtad el.

2014. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5 év nem gáz! Én is annyi voltam mikor a barátnőmmel összejöttem és bevallom jó volt. Nagyon is.... Szóval simán csak oda mész azt elmondod...
2014. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sztem sok az 5 év! Gyerek vagy vigyázzzz! Emlékezz: ha teleszel 20 egészen másképpen látod a világot...
2014. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek ez így durva?
2014. márc. 28. 20:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Az hogy titkolózol igen... az durva.
2014. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!